Dainius Zubrus pelnė aštuntą įvartį NHL pirmenybėse (rezultatai)

Aštuntą įvartį 49-ose šio sezono Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse antradienį pelnė Dainius Zubrus, o penkioliktą vietą Rytų konferencijoje užimantis absoliutus lygos autsaideris Naujojo Džersio „Devils“ (37 tšk.) klubas namuose 2:1 (0:0, 1:1, 1:0) nugalėjo tryliktoje pozicijoje Rytuose esančius Otavos „Senators“ (42 tšk.) ledo ritulininkus.
Dainius Zubrus rungtynėse su „Senators“
Dainius Zubrus rungtynėse su „Senators“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Tai buvo septyniolikta „Devils“ komandos pergalė per 50 reguliariojo sezono rungtynių ir septinta per devynerius pastaruosius mačus.

32 metų lietuvio įvartis trečio kėlinio pabaigoje (54:17) arenos šeimininkams lėmė pergalę. Per 16 su puse žaidimo minučių (16:24) Lietuvos ledo ritulininkas 4 kartus metė į varžovų vartus (3 metimai – netaiklūs) ir antro kėlinio pradžioje (24:59) gavo dvi baudos minutes.

Be 5 įvarčių, D.Zubraus sąskaitoje šiame sezone per 49 mačus – 10 rezultatyvių perdavimų bei 35 baudos minutės.

Pirmą įvartį „Devils“ ekipai pelnė Nickas Palmieris (20:35), o rezultatą Aleksejus Kovaliovas (25:09) išlygino tuo metu, kai arenos šeimininkai žaidė ne visos sudėties – dviem minutėms iš aikštelės buvo pašalintas D.Zubrus.

Beje, „Senators“ ledo ritulininkai antradienį pralaimėjo jau septintąsias rungtynes iš eilės.