Publikuota: 2010 gruodžio 11d. 11:41

NHL: Dainius Zubrus pelnė įvartį, bet „Devils“ ledo ritulininkai pralaimėjo (rezultatai, video)

Dainius Zubrus pergudravo „Senators“ vartininką.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Dainius Zubrus pergudravo „Senators“ vartininką.

Ketvirtąjį įvartį šio sezono Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse įmušė Dainius Zubrus, tačiau ketvirtąją vietą Rytų konferencijos Atlanto divizione užimantis jo Naujojo Džersio „Devils“ (18 tšk.) klubas penktadienį svečiuose 2:3 (0:1, 2:2, 0:0) nusileido Otavos „Senators“ ekipai.

Tai buvo dvidešimtas „Devils“ ledo ritulininkų pralaimėjimas 28–ose rungtynėse iš ketvirtas iš eilės, o ketvirtą vietą Rytų konferencijos Šiaurės rytų divizione užimanti „Senators“ (28 tšk.) komanda iškovojo tryliktąją pergalę per 31–ą susitikimą ir vos antrąją – per paskutiniąsias septynerias rungtynes.

16 su puse minutės (16:28) aikštelėje praleidęs lietuvis įvartį įmušė antrajame kėlinyje (34:10), sušvelninęs santykį iki 2:3. 32–jų metų puolėjas iš Lietuvos triskart smūgiavo į varžovų vartus, ir trečiajame kėlinyje „uždirbo“ dvi baudos minutes.

Be to D. Zubrus šiame sezone per 28 rungtynes atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir atsėdėjo 22 baudos minutes.

Pirmąjį įvartį svečiams po 35–ojo karjeroje vartininko Martino Brodeuro rezultatyvaus perdavimo pelnė Patrikas Eliasas (24:46).

Po įvartį į svečių vartus įmušė Erikas Karlssonas (15:30), Milanas Michalekas (29:39) ir Jarkko Ruutu (31:55).