Dainius Zubrus pelnė įvartį ir atliko rezultatyvų perdavimą, o „Devils“ šventė septintą pergalę

Dainius Zubrus džiaugiasi įvarčiu.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Dainius Zubrus džiaugiasi įvarčiu.
Šaltinis: BNS
0

Ketvirtą įvartį tryliktose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse pelnė bei antruoju rezultatyviu perdavimu pasižymėjo puolėjas Dainius Zubrus, o ketvirtąją vietą Rytų konferencijos Atlanto divizione užimantis lietuvio Naujojo Džersio „Devils“ (15 tšk.) klubas iškovojo septintą pergalę.

Antradienį namuose „Devils“ ledo ritulininkai 3:2 (0:1, 1:0, 2:1) įveikė trečią nesėkmę iš eilės patyrusią ir ketvirtoje pozicijoje Rytų konferencijos Pietryčių divizione esančią Karolinos „Hurricanes“ (13 tšk.) komandą.

Po lietuvio įvarčio antrojo kėlinio viduryje (30:56) mačo rezultatas tapo lygus (1:1), o po jo rezultatyvaus perdavimo trečiojo kėlinio pabaigoje (56:41) galutinį mačo rezultatą (3:2) užfiksavo Adamas Henrique'as.

Iš viso per daugiau nei 23 žaidimo minutes (23:19) „Devils“ puolėjas keturis kartus metė į svečių vartus, blokavo varžovo metimą ir išvengė baudos minučių.

Be keturių įvarčių ir dviejų rezultatyvių perdavimų, D.Zubraus sąskaitoje per 13 sezono rungtynių – 4 baudos minutės.

Dar vieną įvartį arenos šeimininkams, kurie iškovojo trečią pergalę iš eilės, pelnė Petras Sykora (42:37), o svečių gretose įvarčiais pasižymėjo Brandonas Sutteris (9:27) ir Joni Pitkanenas (46:06).