Dainius Zubrus pelnė penktąjį sezono įvartį ir buvo pripažintas geriausiu rungtynių žaidėju

Dainius Zubrus
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Dainius Zubrus
Šaltinis: BNS
0

1001-ąsias rungtynes Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionatų istorijoje žaidęs Dainius Zubrus šeštadienį įmušė penktąjį įvartį šiame sezone

Ketvirtąją vietą Rytų konferencijos Atlanto divizione užimantis lietuvio Naujojo Džersio „Devils“ (21 tšk.) klubas svečiuose 4:2 (0:0, 3:0, 1:2) įveikė trečiojoje pozicijoje Rytų konferencijos Pietryčių divizione esančius Tampos „Lightning“ (20 tšk.) ledo ritulininkus.

Geriausiu šių rungtynių žaidėju pripažintas lietuvis antrojo kėlinio pradžioje (21:09) įmušė pirmąjį susitikimo įvartį. Be to, per 20 aikštelėje praleistų minučių (20:02) D.Zubrus blokavo varžovo metimą ir trečiajame kėlinyje „uždirbo“ dvi baudos minutes.

Be penkių įvarčių puolėjo iš Lietuvos sąskaitoje dar yra 5 rezultatyvūs perdavimai ir 4 baudos minutės per aštuoniolika šio sezono rungtynių.

Dar po įvartį nugalėtojams šeštadienį pelnė Patrikas Eliašas (26:05), Davidas Clarksonas (37:44) ir Ryanas Carteris (57:57).

Arenos šeimininkų gretose įvarčiais pasižymėjo Martinas St. Louisas (48:24) bei Ryanas Shannonas (49:54).