Dainius Zubrus po traumos sugrįžo į aikštę

Pasveikęs po traumos, dėl kurios praleido 9 mačus, į aikštę grįžo Dainius Zubrus, o jo atstovaujamas „San Jose Sharks“ klubas (26-22, 56 tšk.) NHL mače namuose 6:1 (2:0, 2:0, 2:1) sutriuškino „Clorado Avalanche“ (55 tšk.) komandą ir nutraukė pastarosios keturių iš eilės pergalių seriją.
Dainius Zubrus
Dainius Zubrus / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Devynis susitikimus dėl traumos praleidęs lietuvis šįsyk aikštėje praleido beveik 12 minučių (11:56), per kurias kartą smūgiavo į svečių ekipos vartus, blokavo varžovo metimą ir išvengė baudos minučių.

Iš viso šiame sezone 37-erių metų puolėjas D. Zubrus sužaidė 18 rungtynių, kuriose pelnė 1 įvartį, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 10 baudos minučių.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Melkeris Karlssonas (6:19), Tomas Hertlas (10:13), Joe Pavelskis (35:28), Joelis Wardas (36:18), Paulas Martinas (48:21) ir Dylanas DeMelo (59:03).

Garbės įvartį į šeimininkų vartus įmušė Nathanas MacKinnonas (51:35).

Nugalėtojų vartininkas Martinas Jonesas šiame susitikime atrėmė 21-ą varžovų smūgį iš 22-jų.

„Sharks“ klubas pratęsė savo ilgiausią nuo 2010-2011 metų sezono rungtynių seriją, kuriose pelno taškus, iki dešimties – 8 pergalės, 1 nesėkmė po baudinių serijos ir 1 pralaimėjimas po pratęsimo.