Dainius Zubrus su „Devils“ pasiekė 18-ąją pergalę NHL pirmenybėse

Pergalę NHL reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo dvyliktąją vietą šešiolikos ekipų Rytų konferencijoje užimantis Dainius Zubraus atstovaujamas „New Jersey Devils“ (18/27, 45 tšk.) klubas.
Dainius Zubrus pelnė įvartį į „Rangers“ vartus
Dainius Zubrus / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Ketvirtadienį namuose daugiau nei 14 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Devils“ komanda 1:0 (0:0, 1:0, 0:0) privertė pasiduoti dešimtojoje pozicijoje Vakarų konferencijoje esančius „Dallas Stars“ (47 taškai) ledo ritulininkus, kurie patyrė 23-ią nesėkmę per 43 mačus.

Per 21 su puse žaidimo minutę (21:38) lietuvis kartą smūgiavo į varžovų vartus bei išvengė baudos minučių.

Iš viso per 45 šio sezono rungtynes 35-erių metų D.Zubrus į varžovų vartus įmušė 8 įvarčius, atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir surinko 26 baudos minutes.

Pergalingo įvarčio autoriumi arenos šeimininkų gretose tapo Michaelas Ryderis (28:17).

„Devils“ vartininkas Cory Schneideris atrėmė visus 26 varžovų metimus bei trečią kartą šiame sezone į savuosius vartus nepraleido nė vieno įvarčio.

Ketvirtą pralaimėjimą iš eilės patyrusios „Stars“ komandos vartininko Kario Lehtoneno sąskaitoje – 33 atremti varžovų metimai.