Dainius Zubrus vėl pelnė įvartį (rezultatai)

Penktąjį įvartį 39-ose šio sezono NHL reguliariojo sezono rungtynėse įmušė Dainius Zubrus, tačiau penkioliktąją vietą Rytų konferencijoje užimantis absoliutus lygos autsaideris Naujojo Džersio „Devils“ (22 tšk.) klubas ketvirtadienį namuose 2:4 (1:0, 1:2, 0:2) pralaimėjo ketvirtojoje pozicijoje Rytuose esantiems Filadelfijos „Flyers“ (55 tšk.) ledo ritulininkams.
Dainius Zubrus (dešinėje).
Dainius Zubrus (dešinėje). / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Tai buvo jau 30-oji „Devils“ komandos nesėkmė – trečioji iš eilės – per 40 reguliariojo sezono mačų.

Po 32 metų lietuvio įvarčio pirmajame kėlinyje (11:37) arenos šeimininkai pirmavo. Per 17 su puse žaidimo minučių (17:25) jis dukart metė į varžovų vartus ir išvengė baudos minučių.

Be 5 įvarčių, D.Zubraus sąskaitoje šiame sezone per 39 rungtynes – 9 rezultatyvūs perdavimai bei 31 baudos minutė.

Antrojo įvarčio autoriumi ketvirtadienio mače „Devils“ gretose tapo Davidas Clarksonas (37:40). Po du įvarčius nugalėtojams pelnė Scottas Hartnellas (35:46 ir 38:54) bei Danny'is Briere'as (42:48 ir 51:34).