Dar viena „Blackhawks“ nesėkmė NHL

Šeštą pralaimėjimą NHL reguliariojo sezono rungtynėse patyrė aštuntąją vietą keturiolikos komandų Vakarų konferencijoje užimantis Stenlio taurės savininkas „Chicago Blackhawks“ (15 tšk.) klubas.
„Blackhawks“ ledo ritulininkai
„Blackhawks“ ledo ritulininkai / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Trečiadienį namuose 21,6 tūkst. žiūrovų akivaizdoje Čikagos ledo ritulininkai po pratęsimo 5:6 (5:2, 0:3, 0:0, 0:1) turėjo pripažinti devintą pergalę per trylika mačų iškovojusios bei antrojoje pozicijoje Vakarų konferencijoje esančios „Saint Luis Blues“ (19 tšk.) komandos pranašumą.

Dviem įvarčiais prie pergalės prisidėjo Alexanderis Steenas (3:02 ir 23:11), vienu – Robby'is Fabbri (15:12), Jay'us Bouwmeesteris (37:12), Davidas Backesas (39:26) bei Vladimiras Tarasenka (63:54; 1 rezultatyvus perdavimas).

„Blues“ vartininkas Brianas Elliottas atrėmė 11 metimų iš 15, o jį pirmojo kėlinio pabaigoje (17:03) pakeitęs Jake'as Allenas – 27 arenos šeimininkų metimus iš 28.

Pralaimėjusiųjų gretose įvarčiais pasižymėjo Marko Dano (2:08), Andrew Shaw (4:37), Teuvo Teravainenas (6:35), Brentas Seabrookas (17:39) ir Patrickas Kane'as (17:52), o „Blackhawks“ vartininko Corey'io Crawfordo sąskaitoje – 23 atremti svečių metimai iš 28.