Dar viena triuškinanti jaunųjų ledo ritulininkų nesėkmė

iihf.com nuotr. / Rungtynių akimirka
0

Slovėnijoje vykstančiame pasaulio jaunimo ledo ritulio čempionate dar vieną, jau ketvirtą nesėkmę patyrė Lietuvos rinktinė. Mūsų sportininkai 1:9 nusileido bendraamžiams iš Danijos.

Jau pirmame kėlinyje Danijos komanda sugebėjo pelnyti net 6 įvarčius, o Lietuvos rinktinė pasižymėjo tik 1 kartą, 15–ą kėlinio minutę įvartį įmetė A.Židkovas.

Antrame kėlinyje Lietuvos atstovams pavyko atsilaikyti – rezultatas nepakito, tačiau per 20 paskutinio kėlinio minučių varžovai savo pranašumą įtvirtino dar 3 įvarčiais.

Tad Lietuvos rinktinei lieka vienintelis šansas neiškristi į žemesnį divizioną – šeštadienį mūsų komanda privalo nugalėti Kroatijos ekipą, kuri kol kas irgi žengia be pergalių.  Tiesa, dėl geresnio įvarčių skirtumo kroatai kol kas užima penktą vietą grupėje, o lietuviai – paskutiniai.