„Devils“ bėdos: penktoji iš eilės klubo nesėkmė NHL ir galingas nokautas Jaromirui Jagrui

Šešioliktą nesėkmę – penktąjį pralaimėjimą iš eilės – 25-ose NHL reguliariojo sezono rungtynėse patyrė dvyliktąją vietą Rytų konferencijoje užimantis Dainiaus Zubraus „New Jersey Devils“ (22 tšk.) klubas.
Jaromiras Jagras
Jaromiras Jagras / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Antradienį svečiuose 18,5 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Devils“ ledo ritulininkai 0:1 (0:0, 0:0, 0:1) turėjo pripažinti septynioliktą pergalę per 24 mačus iškovojusios bei antrojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančios „Pittsbergh Penguins“ (36 taškai) ekipos pranašumą.

36-erių metų lietuvis per daugiau nei 16 žaidimo minučių (16:20) dukart (sykį – netaikliai) smūgiavo į varžovų vartus, blokavo 2 varžovų metimus ir išvengė baudos minučių.

Pergalingo įvarčio autoriumi arenos šeimininkų gretose tapo Jevgenijus Malkinas (42:32), o „Penguins“ vartininkas Marcas Andre Fleury'is atrėmė 29 varžovų metimus ir penktą kartą šiame sezone į savuosius vartus nepraleido nė vieno įvarčio.

„Devils“ vartininko Cory'io Schneiderio sąskaitoje – 22 atremti varžovų metimai.

Antrojo kėlinio pabaigoje galingą nokautą gavo „Devils“ žvaigždė čekas 42 metų Jaromiras Jagras. Jis bandė greitoje atakoje perduoti riedulį arčiau varžovų vartų, tačiau nepastebėjo, kaip leistinu būdu jį stabdyti buvo pasirengęs gynėjas Roberto Bortuzzo. Jis užkirto kelią J.Jagrui, o smūgis buvo toks stiprus, kad čekas kelias minutes negalėjo pakilti nuo ledo.

Teigiama, kad J.Jagrui – smegenų sutrenkimas.