„Devils“ su Dainiumi Zubrumi NHL atkrintamosiose atsidūrė ant bedugnės krašto

Naujojo Džersio „Devils“ klubas su vieninteliu NHL ledo ritulio lygoje rungtyniaujančiu lietuviu Dainiumi Zubrumi šeštadienį svečiuose 0:3 (0:0, 0:1, 0:3) pralaimėjo Floridos „Panthers“ ledo ritulininkams ir Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijoje iki keturių pergalių atsilieka 2:3.
Dainiaus Zubraus bandymas įmušti.
Dainiaus Zubraus bandymas įmušti. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Šeštadienio rungtynėse 33-ejų D.Zubrus per 16 žaidimo minučių (16:00) triskart metė į arenos šeimininkų vartus bei antrajame kėlinyje (33:23) gavo dvi baudos minutes.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Krisas Versteegas (24:00), Scottie'is Upshallas (33:17) ir Tomašas Kopecky (59:26), o „Panthers“ vartininkas Jose Theodore'as atrėmė visus 30 varžovų metimų.

Dar viena nesėkmė serijoje eliminuotų „Devils“ iš kovos dėl Stenlio taurės.

Išlyginti Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijos rezultatą „Devils“ bandys antradienį, kai kovos savo žiūrovų akivaizdoje.

Šeštąją vietą Rytų konferencijos reguliariajame sezone užėmę „Devils“ ledo ritulininkai pirmajame ketvirtfinalio mače išvykoje trečiojoje pozicijoje konferencijoje likusius varžovus įveikė 3:2, o antrosiose rungtynėse patyrė nesėkmę – 2:4.

Trečiąjį ketvirtfinalio mačą namuose Naujojo Džersio ekipa varžovams pralaimėjo 3:4, bet ketvirtosiose rungtynėse iškovojo užtikrintą pergalę 4:0.

Rungtynių reportažas:

Kiti NHL atkrintamųjų varžybų rezultatai:

Rytų konferencija (ketvirtfinalis)
Bostono „Bruins“  – Vašingtono „Capitals“         3:4 (serija 2-3)
Niujorko „Rangers“ – Otavos „Senators“            0:2 (serija 2-3)

Vakarų konferencija (ketvirtfinalis)
Finikso „Coyotes“  – Čikagos „Blackhawks“         1:2 (po pratęsimo; serija 3-2)
Sent Luiso „Blues“ – San Chosė „Sharks“           3:1 („Blues“ laimėjo seriją 4-1)