Cory Conacheris ir Dainius Zubrus
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Cory Conacheris ir Dainius Zubrus
Šaltinis: BNS
0

Trisdešimt penktą nesėkmę 59-ose NHL reguliariojo sezono rungtynėse patyrė ir į tryliktąją vietą šešiolikos ekipų Rytų konferencijoje nukrito Dainiaus Zubraus „New Jersey Devils“ (61 tšk.) klubas.

Šeštadienį svečiuose daugiau nei 18 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Devils“ komanda po ypač nesėkmingo trečiojo kėlinio 0:3 (0:0, 0:0, 0:3) turėjo pripažinti vienuoliktojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančių „Washington Capitals“ (63 tšk.) ledo ritulininkų, kurie iškovojo 27-ą pergalę per 59 mačus, pranašumą.

15 su puse minutės (16:30) aikštelėje praleidęs lietuvis penkis kartus metė į arenos šeimininkų vartus, blokavo varžovo metimą ir pirmajame kėlinyje (10:10) gavo dvi baudos minutes.

Iš viso per 59 šio sezono rungtynes 35-erių metų D.Zubrus įmušė 10 įvarčių, atliko 12 rezultatyvių perdavimų bei surinko 32 baudos minutes.

Įvarčiais prie arenos šeimininkų pergalės prisidėjo Julienas Brouillette'as (50:50), Martinas Eratas (58:13) ir Troy'us Brouweris (58:49), dviem rezultatyviais perdavimais – Nicklas Backstromas.

„Capitals“ vartininkas Bradenas Holtby'is atrėmė visus 25, o „Devils“ ekipos vartininkas Cory'is Schneideris – 23 varžovų metimus.