„Devils“ su Dainiumi Zubrumi po pratęsimo pralaimėjo Bostone

Trisdešimt septintą pralaimėjimą – ir antrą iš eilės – 62-ose NHL ledo ritulio lygos reguliariojo sezono rungtynėse patyrė dvyliktąją vietą šešiolikos ekipų Rytų konferencijoje užimantis bei Dainiaus Zubraus atstovaujamas „New Jersey Devils“ (60 tšk.) klubas.
Dainius Zubrus
Dainius Zubrus / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Penktadienį svečiuose 16,6 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Devils“ ledo ritulininkai po pratęsimo 2:3 (0:1, 0:0, 2:1, 0:1) nusileido vos antrą pergalę per paskutinius devynis susitikimus iškovojusiai bei aštuntojoje pozicijoje Rytų konferencijoje įsitvirtinusiai „Boston Bruins“ (69 taškai) komandai.

Per 13 su puse žaidimo minučių (13:34) lietuvis kartą smūgiavo į šeimininkų vartus, blokavo varžovo metimą ir išvengė baudos minučių.

Iš viso 36-erių metų D.Zubraus sąskaitoje per 54 šio sezono mačus – 2 įvarčiai, 5 rezultatyvūs perdavimai bei 36 baudos minutės.

Permainingose rungtynėse šeimininkai po tikslių Danielio Paille'o (8:39) ir Davido Pastarnako (41:40) smūgių trečiojo kėlinio pradžioje pirmavo 2:0, tačiau dar neįpusėjus trečiajam kėliniui po Traviso Zajaco (45:57) ir Jordino Tootoo (48:06) įvarčių jau buvo lygu 2:2.

Pergalingą įvartį šeimininkams pelnė pirmą įvartį sezone įmušęs Ryanas Spooneris (62:46).