Diana Rasimovičiūtė iškovojo pirmuosius taškus šio sezono pasaulio biatlono taurėje

Švedijoje vykstančiame pirmajame 2011-2012 metų sezono Tarptautinės biatlono sąjungos (IBU) pasaulio taurės varžybų etape pirmuosius taškus iškovojo Diana Rasimovičiūtė.
D.Rasimovičiūtė – bene vienintelė pretendentė į aukštas vietas Vankuveryje.
Diana Rasimovičiūtė / Alfredo Pliadžio nuotr.

Šeštadienį moterų 7,5 km sprinto rungtyje vos vieną baudos ratą sukusi lietuvė distanciją įveikė per 23 minutes 28,5 sekundės ir užėmė 23-ą vietą tarp 96-ių sportininkių.

Už si pasikeimą 27 metų sportininkei atiteko 18 taškų.

D.Rasimovičiūtė finiše tik 1 minute ir 26,8 sekundės atsiliko nuo pirmąją pergalę sezone iškovojusios ir planetos taurės varžybų lydere tapusios vokietės Magdalenos Neuner (22:01,7; 1 baudos ratas).

Vos 0,2 sekundės nuo nugalėtojos atsiliko norvegė Tora Berger, o trečia liko praėjusio sezono lyderė suomė Kaisa Makarainen, kuri vokietei pralaimėjo 15.2 sekundės.

Rezultatai:

1. Magdalena Neuner (Vokietija)          22 min. 01.7 sek. (1 baudos ratas)
2. Tora Berger (Norvegija)               atsiliko 0.2 sek. (1)
3. Kaisa Makarainen (Suomija)                    15.2 (2)
4. Synnoeve Solemdal (Norvegija)                 19.2 (2)
5. Darja Domračeva (Baltarusija)                 24.6 (1)
...
23. Diana Rasimovičiūtė                         1:26.8 (1)
...
96. Nerys Jones (D. Britanija)                  6:19.2 (5)

Iškovojusi pirmuosius 18 taškų D. Rasimovičiūtė bendroje pasaulio taurės varžybų įskaitoje po dviejų lenktynių užima 34-ą vietą tarp 53-jų klasifikuotų biatlonininkių.