Diana Rasimovičiūtė pasaulio taurės varžybose tik 86–ta

Ketvirtajame 2010–2011 metų sezono Tarptautinės biatlono sąjungos (IBU) pasaulio taurės varžybų etape, kuris vyksta Vokietijoje, moterų 7,5 km sprinto lenktynėse Diana Rasimovičiūtė aplenkė vos tris varžoves ir finišavo 86–ta.
Diana Rasimovičiūtė
Diana Rasimovičiūtė / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Net penkis kartus suklydusi šaudykloje lietuvė distancijoje sugaišo 29 minutes 22,9 sekundės ir 5 minutes 53,4 sekundės pralaimėjo pirmąją pergalę sezone iškovojusiai norvegei Ann Kristin Flatland, kuri suko vos vieną baudos ratą.
Dusyk šaudykloje suklydusi ir vos 5,7 sekundes norvegai pralaimėjusi dukart olimpinė čempionė vokietė Magdalena Neuner užėmė antrą vietą, o trečia liko dar viena Vokietijos biatlonininkė Andrea Henkel, nuo nugalėtojos atsilikusi 15,2 sekundės.
Šio sezono pasaulio taurės varžybų lyderė suomė Kaisa Makarainen šeštadienį finišavo penkta:
1. Ann Kristin Flatland (Norvegija)       23:29,5 (1 baudos ratas)
2. Magdalena Neuner (Vokietija)         atsiliko 5,7 (2)
3. Andrea Henkel (Vokietija)                 15,2 (1)