Dabar populiaru
Publikuota: 2017 sausio 26d. 08:18

Egzotiško grožio Prancūzijos čiuožėjų pora sudrebino Ostravą

Šokoladinio gymio Vanessa James jau seniai traukia gerbėjų akis. Bermudų šaknų turinti ir Kanadoje gimusi sportininkė atstovauja Prancūzijai ir kartu su savo partneriu Morganu Cipresu yra porinio čiuožimo senbuviai. Jie jau šešis sezonus skinasi kelią į čiuožimo aukštumas ir dar niekada nebuvo atsidūrę taip aukštai, kaip Ostravoje.

V.James ir M.Cipresas vadinami viena egzotiškiausių ir seksualiausių porų dailiajame čiuožime. It nulieta tamsiaodė – neabejotinai viena pajėgiausių tamsaus gymio čiuožėjų pasaulyje. Tokių ant ledo išties reta.

Tiesa, daugelį metų medalių svarbiausiose tarptautinėse varžybose Prancūzijos porai nepavykdavo iškovoti. Bet šansą jie turi Čekijoje.

Europos dailiojo čiuožimo čempionate V.James ir M.Cipresas užbaigė pirmosios dienos programą. Ant ledo jie pasirodė paskutiniai ir sulaukė tiek plojimų ir šūksnių, kiek jokia kita pora. Išvydę rezultatus jie ilgai negalėjo atsidžiaugti sėkme.

Fantastiška trumpoji programa leido prancūzams užimti antrą vietą. O tai didelis siurprizas.

„Nemanau, kad dabar yra laimingesnių už mus. Tai neįtikėtina. Po šokio pasakiau Morganui, kad nesvarbu, kokius rezultatus išvysime švieslentėje, vis tiek būsime labai laimingi. Šiais metais esame puikiai pasirengę. Ir mes norime kautis dėl medalių. Esame stipresni ir labai motyvuoti“, – teigė V.James.

Šeštą sezoną kartu čiuožianti pora surinko 74,18 balus – tai geriausias jų karjeros rezultatas. Už nugaros liko daugkartiniai čempionai ir favoritai. Vokiečiai Aliona Savčenko ir Bruno Massotas žengia treti, o rusai Ksenia Stolbova ir Fedoras Klimovas po trumposios programos tik ketvirti.

Intriguojančiose varžybose pirmauja Rusijos atstovai Jevgenija Tarasova ir Vladimiras Morozovas. Jų atotrūkis nuo artimiausių persekiotojų daugiau nei šeši taškai.

Šiose varžybose itin nepasisekė Lietuvos porai – Godai Butkutei ir Nikitai Jermolajevui. Pora užėmė paskutinę vietą ir pasitraukė iš Europos dailiojo čiuožimo čempionato.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Ypatingos

06:42
10:09

Esports namai

URBAN˙/

Metas ruošti automobilį

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką