Elektrėnų „Energija“ pergalę čempionate dovanojo gausiai susirinkusiems žiūrovams

Elektrėnų „Energija“ užtikrintai pradėjusi rungtynes ir po pirmojo kėlinio pirmavusi net 5:0 prieš Kaliningrado „Delovaja rus“ Nacionalinės ledo ritulio lygos Aukščiausiojo diviziono rungtynėse, vėliau turėjo vargo, bet iniciatyvos, stebint daugiau nei 1400 Elektrėnų ledo rūmuose susirinkusiems žiūrovams, neatidavė.
Elektrėnų komanda vien per pirmąjį kėlinį pelnė penkis įvarčius
Elektrėnų komanda vien per pirmąjį kėlinį pelnė penkis įvarčius / LRK ENERGIJA nuotr.

Pirmajame kėlinyje spurtavę lietuviai, atrodė, nesuteiks net vilties pagalvoti apie kitokią baigtį, tačiau antrasis ir trečiais kėliniai buvo apylygiai. „Delovaja rus“ sugebėjo laimėti tiek antrąją tiek trečiąjį kėlinį, bet solidus penkių įvarčių kraitis pirmojoje dalyje leido išsaugoti pranašumą iki galo ir džiaugtis antrąja pergale savo žiūrovų akivaizdoje Lietuvos čempionate.

„Rungtynės buvo labai sunkios ir įtemptos, Kaliningrado komanda kovojo iki galo, o mus išgelbėjo pirmojo kėlinio spurtas 5:0. Žinoma, tai kažkiek mus atpalaidavo, o rusus tai tik dar labiau užvedė. Džiaugiuosi, kad komanda laimėjo, o man pavyko pelnyti tris įvarčius, žinoma, to nebūtų be mano partnerių ant ledo. Labiausia, manau, prie šios pergalės prisidėjo mūsų sirgaliai, kurie užpildė visą areną, o mes negalėjome jų nuvilti, – sakė net tris įvarčius pelnęs Deividas Kazlauskas:

Elektrėnų „Energija“ – Kaliningrado „Delovaja Rus“ 7:4 (5:0, 1:2, 1:2).

„Energija“: D.Kazlauskas 3,, Š.Kuliešius 2,  R.Aliukonis, P.Nausėda po 1 įvartį.

„Delovaja Rus“: D.Prokopenkovas, A.Nekerovas po 2 įvarčius.