„Energija-Orakulas“ pralaimėjo paskutiniąsias čempionato rungtynes namuose

Aštuonioliktąją nesėkmę 30-ose atvirųjų Latvijos ledo ritulio pirmenybių rungtynėse patyrė šeštą vietą užimantis Elektrėnų „Energijos-Orakulo“ (37 tšk.) klubas.
Paskutinės rungtynės namuose baigėsi pralaimėjimu.
Paskutinės rungtynės namuose baigėsi pralaimėjimu. / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

Antradienį paskutiniąsias reguliariojo sezono rungtynes savo aikštėje „Energijos-Orakulo“ ledo ritulininkai 2:3 (1:1, 0:0, 1:2) pralaimėjo ketvirtojoje pozicijoje esančiai Rygos „SMScredit.lv“ (53 tšk.) ekipai.

Elektrėniškiai dusyk pirmavo po Justo Steponaičio (01:31) ir Povilo Verenio (49:31) įvarčių, tačiau pirmajame kėlinyje rezultatą išlygino Jurijus Klujevskis (09:11), o trečiojo kėlinio pabaigoje du įvarčius į šeimininkų vartus įmušė Romanas Glazkovas (51:49, 59:32).

Devynių komandų turnyre pirmauja Uozuolniekų „Monarch“ (82 tšk.) ekipa, lenkianti Liepojos „Metalurgs-2“ (68 tšk.) ledo ritulininkus bei vartininko Artūro Kuzmičiaus Daugpilio „DHK Latgale“ (64 taškai) klubą.