Europos biatlono čempionate lietuviai persekiojimo lenktynėse pavyko pagerinti turėtas pozicijas

Estijoje vykstančiame atvirajame Europos biatlono čempionate sekmadienį vyrai išsidalijo medalius 12,5 km persekiojimo lenktynėse.
Tomas Kaukėnas
Tomas Kaukėnas / Roberto Trakio nuotr.

Abu Lietuvos biatlonininkai pagerino turėtas pozicijas, tačiau juos ir vėl pavedė netaiklūs šūviai – iš 48-osios pozicijos startavęs Karolis Dombrovskis suko tris baudos ratus ir finišavo 30-tas, o 56-as startavęs Tomas Kaukėnas šaudykloje suklydo net 9 kartus ir pakilo į 50-tą vietą.

Antrąjį aukso medalį iškovojusiam rusui Aleksejui Slepovui pirmasis Lietuvos atstovas pralaimėjo 3 minutes 44,1 sekundės, o antrasis – 5 minutes 50,4 sekundės.

Sidabro medalis persekiojimo lenktynėse atiteko iš aštuntosios pozicijos startavusiam bulgarui Krasimirui Anevui, o bronzą iškovojo tik 14-u lenktynes pradėjęs rusas Antonas Babikovas:

1. Aleksejus Slepovas (Rusija) 33 min. 21,0 sek. (3 baudos ratai)

2. Krasimiras Anevas (Bulgarija) atsiliko 44,3 sek. (3)