Europos jaunimo biatlono čempionate Tomas Kaukėnas – aštuntas

Tomas Kaukėnas (c.) su treneriais V.Korchaginu ir A.Bučeliu
biathlonltu.com nuotr. / Tomas Kaukėnas (c.) su treneriais V.Korchaginu ir A.Bučeliu
0

Pirmadienį Italijoje prasidėjusiame Europos suaugusiųjų ir jaunimo (iki 20 metų) biatlono čempionate aštuntą vietą jaunimo 15 km lenktynėse užėmė Tomas Kaukėnas.

Lietuvį pavedė netaiklūs šūviai - net keturias baudos minutes šaudyklose "užsidirbęs" T. Kaukėnas distanciją įveikė per 50 minučių 28,1 sekundės ir net 3 minutes 11,0 sekundžių atsiliko nuo čempionu tapusio ruso Nikolajaus Jakušovo (47:17,1; 1 baudos min.).

Sidabro medalį iškovojo prancūzas Simonas Desthieuxas (48:09,6; 2 b.min.), o bronza tenkinosi kitas Rusijos biatlonininkas Ivanas Kriukovas (48:23,3; 2).

Dar du šioje rungtyje startavę Lietuvos biatlonininkai (61 dalyvis) gerokai atsiliko nuo lyderių: