Gera pradžia: Lietuvos ledo ritulininkai įveikė estus

Lietuvos vyrų ledo ritulio rinktinė sužaidė pirmąsias savo kontrolines rungtynes.
Lietuva – Estija
Lietuva – Estija / hockey.lt nuotr.

Lietuviai Rygoje stojo į akistatą su būsimais varžovais čempionate Estijos ledo ritulininkais. Nors varžovai pasižymėjo pirmieji, pergalę 3:1 šventė lietuviai.

Pirmajame kėlinyje vienintelį įvartį pelnė Estijos ledo ritulininkai. Jie pasižymėjo smūgiu iš toli kiekybinės persvaros metu, o įvarčio autorius Eduardas Slessarevskis.

Antrojo kėlinio metu lietuviams pavyko perimti iniciatyvą ir išlyginti rezultatą. Po aštraus perdavimo prie vartų tiksliai sužaidė ir įvartį pelnė Paulius Gintautas.

Galiausiai daugumoje pasižymėjo ir lietuviai. Povilas Verenis po aštraus perdavimo netikėtai kyštelėjo lazdą taip, kad ritulys atsidūrė oponentų vartų tinkle.

Trečiojo kėlinio pabaigoje, kai varžovai keitė vartininką šeštuoju aikštės žaidėju į tuščius vartus ritulį pasiuntė Emilijus Krakauskas.