Gimtinėje vykusiose varžybose susižeidė legendinis šuolininkas Adamas Malyszas (video)

Lenkas susižeidė per varžybas gimtinėje
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Lenkas susižeidė per varžybas gimtinėje.
0

Didžiausia Lenkijos šuolių nuo tramplino žvaigždė Adamas Malyszas privertė gerokai sunerimti tautiečius, kai gimtinėje vykusiose pasaulio taurės varžybose griuvo ir buvo išvežtas į ligoninę. Varžybos nebuvo atšauktos, nors oro sąlygos pasitaikė nepaprastai sudėtingos.

Kokia yra legendinio lenko sveikata, kol kas nepranešama, tačiau griūdamas jis susižeidė koją.

33-ejų A.Malyszas yra vienas geriausių visų laikų šuolininkų nuo tramplino. Jis keturis kartus tapo pasaulio čempionu, triskart olimpiniu vicečempionu ir iškovojo net 39 pergales pasaulio taurės varžybose.

Šias varžybas Zakopanėje tik po paskutinio šuolio, dideliam susirinkusiųjų džiaugsmui, laimėjo lenkas Kamilas Stochas. Jis nušoko 128 metrus ir pirmą kartą per karjerą laimėjo pasaulio taurės varžybas.

Norvegas Tomas Hilde užėmė antrą vietą, o vokietis Michaelis Uhrmannas finišavo trečias. Šveicaras Simonas Ammannas liko per žingsnį nuo podiumo ir užėmė ketvirtą vietą.