Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
Išbandyti

Istorinis pasiekimas: 16-metė ledo ritulininkė pasirašė sutartį su Ukrainos klubu

Klaipėdietė 16-metė ledo ritulininkė Anastasija Šeršniova tapo pirmąja mergina Lietuvos ledo ritulio istorijoje, pasirašiusia profesionalią sutartį su užsienio klubu.
Anastasija Šeršniova
Anastasija Šeršniova / hockey.lt nuotr.

Klaipėdos HC „Klaipėda“ ledo ritulio mokyklos auklėtinė po Naujųjų metų išvyksta į Ukrainą, kur žais Dnepropetrovsko „Dneprovskyje belki“ (Ukraina) komandoje.

A.Šeršniova buvo pastebėta viename iš tarptautinių turnyrų, o merginos perėjimui į Ukrainos klubą tarpininkavo Ukrainos moterų ledo ritulio lygos prezidentė Viktorija Denisenko.

„Tikrai smagu sulaukti tokio kvietimo. Ukrainoje turėsiu geras sąlygas, viskas bus apmokėta, gausiu nedidelį atlyginimą. Sutartis galios iki sezono pabaigos, iki vasaros, vėliau žiūrėsime, ar klubas jį pratęs. Mane pastebėjo turnyre Latvijoje, kur su Lietuvos rinktine žaidėme draugiškose varžybose, ir dar lapkričio mėnesį pakvietė žaisti Ukrainoje“, – portalui hockey.lt sakė ledo ritulininkė.

Jaunoji ledo ritulininkė dar lanko ir muzikos mokyklą, groja gitara ir fortepijonu. A.Šeršniova ledo ritulį žaidžia jau penkerius metus, prieš tai tiek pat metų užsiiminėjo dailiuoju čiuožimu.

Beje, ledo ritulį A.Šeršniova atrado per Naujuosius metus, kai sveikindama draugus sulaukė vieno bičiulio kvietimo į ledo ritulio treniruotes.

„Dėkinga tėveliams, kurie sutiko mane išleisti į Ukrainą. Tiesa, nebūsiu visą laiką ten, mokysiuosi Lietuvoje, tad pusę mėnesio žaisiu Ukrainoje, pusę mokysiuosi ir treniruosiuosi namuose“, – sakė pirmoji Lietuvos ledo ritulio legionierė.

Ukrainos moterų ledo ritulio čempionate žaidžia penkios komandos. „Dnepropetrovsko voveraitės“ po trijų turų turi tris taškus ir žengia ketvirtos. Beje, komanda aktyviai ieško pastiprinimo ir kartu su lietuvaite Ukrainos klube artimiausiu metu pasirodys ir kanadietė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius