Įvartį ir rezultatyvų perdavimą atlikęs Dainius Zubrus – tarp NHL mačo žvaigždžių

Dainius Zubrus įmušė įvartį ir atliko rezultatyvų perdavimą, o Naujojo Džersio „Devils“ be didesnio vargo išvykoje 5:0 (3:0, 2:0, 0:0) sutriuškino Vašingtono „Capitals“ komandą ir nutraukė keturių iš eilės pralaimėjimų NHL lygoje seriją.
Dainius Zubrus muša įvartį
Dainius Zubrus muša įvartį / AP/Scanpix nuotr.

Galingai žaidęs 33 metų ledo ritulininkas iš Lietuvos buvo išrinktas tarp geriausių trijų šio mačo žaidėjų – kartu su komandos draugais Zachu Parise'u ir visus varžovų smūgius atrėmusiu vartininku Johanu Hedbergu.

Šešioliktą sezono įvartį pelnęs D.Zubrus pasižymėjo pirmojo kėlinio pabaigoje (18:19), perėmęs ritulį iš varžovų ir galingu prasiveržimu pats užbaigęs ataką. Rezultatas tuomet tapo 3:0 „Devils“ naudai.

Tuo tarpu 22 sezono rezultatyvų perdavimą lietuvis atliko paskutinį mačo įvartį pelniusiam Patrikui Eliašui (35:02).

Iš viso 21 minutę ant ledo praleidęs D.Zubrus keturis kartus metė į varžovų vartus bei išvengė baudos minučių.

Verta pažymėti, jog D.Zubrus galingu žaidimu skriaudė savo buvusią komandą, kurioje praleido net šešis sezonus (2000–2004, 2005–2006 m.).

Likusius tris įvarčius svečiams pelnė Zachas Parise'as (11:29, 17:50 ir 23:08).