Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Jaunimo žiemos olimpinėse žaidynėse – dėmesys krepšiniui, Vidai Vencienei ir Marijono „Trims milijonams“

Žaidynių atidarymo ceremonijos akimirka
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Žaidynių atidarymo ceremonijos akimirka
Šaltinis: 15min
0
A A

Jaunimo žiemos olimpinėse žaidynėse – dėmesys krepšiniui, Vidai Vencienei ir Marijono „Trims milijonams“ Austrijoje vykstančiose I-ose jaunimo žiemos olimpinėse žaidynėse nemažas dėmesys skiriams ir kultūrinei programai.

Kongresų rūmuose, kur pramogauti, dalyvauti įvairiuose atrakcionuose, teminiuose užsiėmimuose, pabendrauti ir pasišokti renkasi žaidynių dalyviai, Insbruko ir jo apylinkių moksleiviai pristato žaidynėse dalyvaujančias šalis.

Antradienį buvo pristatyta ir Lietuva. Jauniesiems įvairių šalių slidininkams, biatlonininkams ir kitų žiemos sporto šakų atstovams buvo priminta, kad Lietuva – krepšinio šalis.

Lietuvai skirtoje patalpoje buvo krepšys, į kurį visi norintieji galėjo mesti kamuolį, sukiojosi „gintariniais“ karoliais pasidabinusios merginos, skambėjo „Trys milijonai".

Skambant Marijono Mikutavičiaus kūriniui, per tris minutes pagal nuotraukas iš atskirų kubų reikėjo sudėlioti įvairių temų lietuvišką mozaiką: apie kultūrą, etnografiją ar sportą.

Moksleiviai labai nudžiugo ir suskubo fotografuotis, kai mokytoja pasakė, kad ponia, besišypsanti vienoje nuotraukoje, yra dabartinė jų viešnia, olimpinė čempionė Vida Vencienė. Vakare susitikti su austrų moksleiviais atvyko Lietuvos sportininkai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką