Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti

Kalnų slidininkas Andrejus Drukarovas 2021 metus pradėjo įspūdinga pergale

Lietuvos kalnų slidinėjimo lyderis 21-erių Andrejus Drukarovas Naujuosius pažymėjo didžiausia karjeros pergale, – rašo sportas.ifo.
Andrejus Drukarovas
Andrejus Drukarovas / Vytauto Dranginio/LTOK nuotr.

Lietuvos sportininkas pranoko visus konkurentus Tarptautinės slidinėjimo federacijos (FIS) varžybų Vokietijoje didžiojo slalomo rungtyje. Sausio 4 d. trasoje iš viso kovojo 50 kalnų slidininkų iš Vokietijos, JAV, Slovakijos, Brazilijos ir Lietuvos.

A.Drukarovas jau po pirmo nusileidimo tapo lyderiu, trasą įveikęs per 52,96 sek. Antrajame nusileidime jis dar padidino pranašumą prieš varžovus. Lietuvos atleto laiko suma – 1 min. 44,94 sek.

Antrąją vietą užėmęs vokietis Antonas Grammelis nugalėtojui pralaimėjo 0,43 sek. Trečiąją vietą užėmęs dar vienas šeimininkų atstovas Jonas Stockingeris nuo A.Drukarovo atsiliko 0,66 sek.

Anksčiau nei vienam mūsų šalies atstovui nebuvo pavykę laimėti tokio lygio FIS lenktynių.

Vienose FIS statusą turinčiose varžybose A.Drukarovui 2019 m. buvo pavykę tapti nugalėtoju, bet tai buvo jaunuolių kategorijos lenktynės. Pergalę FIS „Entry League“ varžybose savo sąskaitoje turi ir Vilius Aleksandravičius, triumfavęs 2018 m. „Snow Arenoje“ Druskininkuose.

Vytauto Dranginio/LTOK nuotr./Andrejus Drukarovas didžiojo slalomo rungtyje žiemos olimpinėse žaidynėse Pjongčange užėmė 59 vietą.
Vytauto Dranginio/LTOK nuotr./Andrejus Drukarovas didžiojo slalomo rungtyje žiemos olimpinėse žaidynėse Pjongčange užėmė 59 vietą.

Pastaruoju metu A.Drukarovas treniruojasi ir važinėja į varžybas su Šveicarijos rinktine, dalyvaujančia Europos taurės varžybose – šioje serijoje, kuri pagal pajėgumą nusileidžia tik pasaulio taurei, šį sezoną jau debiutavo ir lietuvis.

Šį sezoną Lietuvos rinktinės lyderis jau startavo aštuoniose lenktynėse.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Reklama
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Reklama
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Reklama
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius