KHL lygoje – įspūdingas Nerijaus Ališausko įvartis

Rygos „Dinamo“ gynėjas Nerijus Ališauskas pelnė dar vieną įvartį Kontinentinės ledo ritulio lygos (KHL) rungtynėse.
Nerijus Ališauskas
Nerijus Ališauskas / Dinamo nuotr.

Ketvirtadienį išvykos rungtynėse su Maskvos „Spartak“ Lietuvos rinktinės gynėjas buvo pirmasis pasižymėjęs įvarčiu, bet Latvijos klubui išlaikyti persvaros nepavyko ir jiems teko pripažinti varžovų pranašumą 1:5.

Įvartį N.Ališauskas pelnė antrajame kėlinyje (24:09), kai nuo mėlynosios linijos galingu bei itin tiksliu metimu į viršutinį vartų kampą išvedė savo ekipą į priekį. Be antrojo savo sezono įvarčio, lietuvis iš viso keturis kartus metė į vartus (daugiausiai karjeroje) bei blokavo vieną varžovų metimą. Ant ledo jis šiame mače praleido 15:47 min.

Šiuo pralaimėjimu „Dinamo“ užbaigė nesėkmingą trijų išvykų seriją. Jos metu be pralaimėjimo „Spartak“ ekipai, Rygos ledo ritulininkai taip pat 2:7 nepasipriešino Helsinkio „Jokerit“ bei 0:4 pralaimėjo „Torpedo“ ekipai. Per šiuos du mačus N.Ališauskas puolime nepasižymėjo, bet blokavo du varžovų metimus bei atliko vieną jėgos veiksmą.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius