Latvija pasaulio ledo ritulio pirmenybes pradėjo įtikinama pergale, slovėnai sukūrė stebuklą

Vokietijoje ir Prancūzijoje vykstantį pasaulio ledo ritulio čempionatą Latvijos rinktinė pradėjo pergale. Sekmadienį A grupės mače mūsų kaimynai 3:0 įveikė Danijos komandą.
Zemgusas Girgensonas
Zemgusas Girgensonas / „Scanpix“ nuotr.

24-ąją minutę pasižymėjo Gintas Meija, o 42 ir 53 minutėmis Mikas Indrasis persvarą padidino.

B grupės mače tuo pačiu metu Šveicarijos komanda tik po bulitų 5:4 įveikė slovėnus, nors po pirmojo kėlinio pirmavo net 4:0.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Andresas Ambuhlis (10:49), Gaetanas Haasas (11:01), Romainas Loeffelis (16:59) ir Simonas Bodenmannas (17:47).

Slovėnų gretose pasižymėjo Janas Mursakas (38:31), Ziga Jegličius (45:50), Janas Urbasas (54:02) ir Robertas Saboličius (55:23).

Vis dėlto baudinių serijoje sėkmė šypsojosi vieną bulitą įmušusiems šveicarams.