Latvijos jaunimo rinktinė išsaugojo vietą pasaulio ledo ritulio čempionato elite

Kanadoje vykstančiame dešimties komandų pasaulio jaunimo (iki 20 metų) elito grupės ledo ritulio čempionate penktą vietą užėmė Čekijos rinktinė.
Rungtynių akimirka / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

Mače dėl penktosios vietos trečiadienį čekai 5:2 (3:0, 1:1, 1:1) nugalėjo bendraamžius iš Slovakijos.

Pagrindiniame turnyro finale čempionės titulą ginanti Rusijos rinktinė susitiks su Švedijos komanda, o pirmenybių šeimininkai kanadiečiai žais su Suomijos ekipa.

Lemiamose autsaiderių grupės rungtynėse trečiadienį jaunieji Latvijos ledo ritulininkai po pratęsimo 2:1 (0:1, 1:0, 1:0, 0:0, 1:0) įveikė Danijos bendraamžius ir, iškovoję pirmąją pergalę, galutinėje rikiuotėje užėmė devintąją poziciją bei išsaugojo vietą elito grupėje ir ateinantiems metams.

Autsaiderių grupės lyderių dvikovoje JAV rinktinė 2:1 (2:1, 0:0, 0:0) nugalėjo Šveicarijos komandą.

Galutinė autsaiderių grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. JAV         3 3 0 0 0  25:6   9
2. Šveicarija  3 1 1 0 1  10:8   5
3. Latvija     3 1 0 0 2   7:18  2
-------------
4. Danija      3 0 0 1 2   7:17  2

Pirmąsias tris vietas užėmusios ekipos išsaugos vietas elito grupėje, o ketvirtoje pozicijoje likusi komanda iškris į I diviziono A grupę.