Ledo ritulio čempionate dramatišką pergalę išplėšė Šiaulių klubas

Po pertraukos atnaujintame Nacionalinės ledo ritulio lygos čempionate, Vakarų konferencijoje, Klaipėdos „Baltijos“ klubas namų aikštelėje ilgai priešinosi Šiaulių „Ledo linijai“, tačiau rungtynių pabaigoje apmaudžiai suklydo ir pralaimėjo rezultatu 3:4 (0:1, 1:1, 2:2).
Nacionalinės ledo ritulio lygos čempionato Vakarų konferencijoje pergalę po atkaklių rungtynių iškovojo Šiaulių „Ledo linija“, 4:3 išvykoje įveikusi Klaipėdos „Baltiją“. / hockey.lt
Temos: 1 Ledo ritulys

Šiaulių klubas prieš šį sezoną gerokai sustiprėjo ir šioje dvikovoje svečiai buvo laikomi favoritais. „Ledo linija“ spaudė varžovus nuo pirmųjų minučių, tačiau „Baltija“ ramiai gynėsi, o kartais pavojingai kontratakuodavo. Pirmieji dvikovoje pasižymėjo šiauliečiai, kai klubo legionieriai iš Latvijos po puikios kombinacijos pelnė pirmąjį įvartį, o pasižymėjo Dmitrijus Panovas (13:34).

„Baltija“ antrajame kėlinyje trumpam perėmė iniciatyvą ir išlygino rezultatą po Nikolajaus Timofejevo įvarčio (31:56). Tačiau „Ledo linija“ vėl išsiveržė į priekį, kai pasižymėjo Vladimiras Parchomenka (34:13).

Trečiajame kėlinyje „Baltija“ pribloškė savo varžovus, kai iš pradžių Karolis Gustys rezultatą išlygino (50:38), o netrukus Michailas Cvetkovas išvedė savo komandą į priekį (52:05).

„Ledo linijai“ išlyginamąjį įvartį pelnė Einaras Trankalis (55:04) ir įtampa pasiekė apogėjų. Iki trečiojo kėlinio pabaigos komandinę 2 minučių nuobaudą užsidirbo „Baltija“ ir šiauliečiams atsivėrė puikus šansas išsivežti pergalę per pagrindinį rungtynių laiką. To svečiai pasinaudojo ir V.Parchomenka (58:21) išplėšė „Ledo linijai“ pergalę.

„Baltija“ – Ledo linija“ 3:3 (0:1, 1:1, 2:2).

„Baltija“: N.Timofejevas, K.Gustys, M.Cvetkovas, po 1 įvartį.

„Ledo linija“: V.Parchomenka 2, D.Panovas, E.Trankalis po 1 įvartį.

NLRL čempionato Vakarų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Kaliningrado „Delovaja Rus“ 6 5 0 0 1 43:14 15

2. Šiaulių „Ledo linija“ 5 3 0 0 2 16:25 9

3. Kauno „Bizonai-1“ 4 1 0 0 3 14:23 3

4. Klaipėdos „Baltija“ 3 1 0 0 2 7:18 0