Publikuota: 2013 kovo 8d. 08:16

Ledo ritulio čempionate Elektrėnų „Energija” pabėgo nuo pirmojo sezono pralaimėjimo

„Energija“ – „LRK“
E.Žilinskaitės nuotr. / „Energija“ – „LRK“

Nacionalinės ledo ritulio lygos aukščiausiojo diviziono rungtynėse tik paskutinėmis minutėmis Elektrėnų „Energija“ išvengė pirmojo pralaimėjimo sezone dvikovoje Kaune su Kėdainių LRK ir nugalėjo varžovus rezultatu 5:3 (1:1, 0:2, 4:0).

Dvikova prasidėjo Jevgenijaus Čiugajaus įvarčiu pirmojo kėlinio kėlinio viduryje (11:07), išvedusiu LRK į priekį. Po poros minučių Martynas Šlikas (13:13) rezultatą išlygino.

Antrajame kėlinyje LRK išnaudojo progas įvarčiui pasiekti ir Jonas Viknius (37:33) ir Dovydas Streckis (38:05) dviem įvarčiais išvedė LRK į priekį 3:1.

Paskutiniajame kėlinyje vyko apylygis žaidimas, o likus mažiau nei 10 minučių iki dvikovos pabaigos Aivaras Bendžius (51:08) rezultatą sušvelnino iki 2:3. LRK lyg nujausdamas grėsmė, paprašė minutės pertraukėlės, tačiau sustabdyti labiau patyrusių „Energijos“ žaidėjų nebesugebėjo. Dar kartą įvartį pelnė A.Bendžius (56:18) ir „Energija“ ėmė spausti varžovus. Netrukus Petras Nausėda pirmą kartą išvedė į priekį „Energiją“ (57:32), o pergalę įtvirtino vis tas pats A.Bendžius (58:48).

Tai buvo jau 14 iš eilės „Energijos“ pergalė. LRK ekipa baigė reguliarųjį sezoną antra, tačiau gali nusiristi į trečiąją vietą, jei Kaliningrado „Delovaja Rus“ (Rusija) per likusias dvejas rungtynes iškovos bent tašką arba visas likusias rungtynes laimės Vilniaus VNA.

LRK  – „Energija“ 3:5 (1:1, 2:0, 0:4).

LRK: J.Čiugajus,  J.Viknius, D.Streckis po 1 įvartį.

„Energija“: A.Bendžius 3, M.Šlikas, P.Nausėda po 1 įvartį.

Aukščiausio diviziono turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“       14  14  0  0   0  87:36   42

2. Kėdainių LRK               15   4  1  1   9  51:63   15

3. Kaliningrado „Delovaja Rus“13   5  0  0   8  56:64   15

Nacionalinės ledo ritulio lygos komandos kovoja dėl „Akropolio“ taurės. Ant šios beveik metro aukščio taurės kiekvieną sezoną  įamžinami stipriausių komandų pavadinimai ir žaidėjų vardai bei pavardės. Kaip ir garsioji „Stanley“ taurė, „Akropolio“ taurė nėra atiduodama komandoms. Todėl didžiausia Lietuvos ledo ritulininkų svajonė yra tapti sezono čempionais ir nors kartą iškelti ją virš galvos. Akropolio“ taurė yra garbingiausias Lietuvos ledo ritulio apdovanojimas.

Temos: 1 Ledo ritulys
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Aktualu

Žvejybos pataisos kelia aistras: žvejai mėgėjai ir verslininkai kone kibo į atlapus

Kultūra

Vilniaus savivaldybė neatmeta, kad Reformatų parko atnaujinimo projektas dar gali būti keičiamas

Aktualu

D.Trumpo elgesys Helsinkyje jau vadinamas išdavikišku ir gėdingu

Kultūra

Panelės Smilos kūrėjas Peteris Høegas: „Aš negaliu būti moterimi, bet galiu sukurti iliuziją“

Pasaulis kišenėje

Po plaukimo baidare maudžia rankas, pečius ir skauda nugarą? Patarimai jums

„Vieni vartai“: naujasis futbolo karalius ir triumfuojantis Paryžius

Pagrobtos manekenės Chloe Ayling istorija: ištrūko tik privertusi savo pagrobėją ją įsimylėti

Gazas

Išgirdę elektromobilio „Jaguar I-Pace“ skleidžiamą garsą nustebsite: pagalvota ir apie „benzingalvius“

Sportas

Prancūzija įspūdingai sutiko savo auksinę komandą

Aktualu

Smiltynėje archeologų aptikti radiniai keičia istoriją

Socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino išsiskyrė su mylimuoju Jonu Misevičiumi

Vaizdas į Vilnių pro privačių interjerų langus – konkurso „Debiutas“ III vietos nugalėtojo darbuose

Dirbančių mamų byla: kaip apginta teisė į mokamas nėštumo ir gimdymo atostogas

Aktualu

Šeimos mieste Alytuje – ypatingas dėmesys vaikams

15min recenzija Kultūra

„Devilstone“ dešimtmetis ir ateitis

Maistas

Naujos kartos užkandžių parduotuvės įkūrėjai: sveikas batonėlis neprivalo būti smėlio skonio

Garsiai stilistei A.Jablonskytei – kritika dėl plagijavimo: užkliuvo ir diplominio darbo fotosesija

Mokslas.IT

Mokslininkai po žeme rado milžiniškus deimantų klodus

Sportas

Per finalą į aikštę įsiveržusiems „Pussy Riot“ nariams – pareigūno pamokslas ir baudos