Ledo ritulio čempionate į atkrintamasias varžybas veržiasi Vilniaus „Ober-Haus”

Nacionalinės ledo ritulio lygos I-diviziono Rytų konferencijoje žygį link atkrintamųjų varžybų tęsia Vilniaus „Ober-Haus“ ledo ritulio ekipa, kuri sostinėje įvykusiose rungtynėse 9:4 (0:1, 4:1,5:2) nugalėjo Vilniaus „Ice wind“ ekipą. / J.Mižutavičiūtės nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

„Ober-Haus“ ekipai norint patekti į atkrintamąsias varžybas reikia iki sezono pabaigos stengtis išbarstyti kuo mažiau taškų. Tą Vilniaus ekipa ir daro antrose rungtynėse iš eilės.

Dvikovoje su „Ice Wind“ prireikė 20 minučių pajusti įvarčių skonį. Pirmajame kėlinyje „Ice wind“ išnaudojo kiekybinę persvarą ir minimaliu skirtumu pirmavo.

Antrajame kėlinyje ėmė ryškėti „Ober-Haus“ pranašumas, kai per pusantros minutės Rolandas Bukauskas (22:05) ir Ivanas Reisas (23:35) persvėrė rezultatą ekipos naudai, kurį vėliau tik didino.

Trečiajame kėlinyje „Ober-Haus“ padidino savo persvarą iki keturių, o pačioje rungtynių pabaigoje po trečio R.Bukausko įvarčio rungtynėse galutinis rezultatas tapo 9:4.

„Ice wind“ – „Ober-Haus“ 4:9 (1:0, 1:4, 2:5).

„Ice wind“: V.Gedvilas 3, A.Černius 1 įvartis.

„Ober-Haus“: R.Bukauskas, I.Reisas po 3, A.Silinas, K.Ašmontas, S.Lynikas po 1 įvartį.

Toje pačioje konferencijoje autsaiderių dvikovoje Vilniaus „Meteoras“ po ilgokos pertraukos iškovojo antrąją pergalę sezone, tik po baudinių serijos 4:3 (1:2, 1:0, 1:1, 0:0, 1:0) palaužęs Vilniaus „Vilkų“ pasipriešinimą.

„Meteoras“ – „Vilkai“ 4:3 (1:2, 1:0, 1:1, 0:0, 1:0).

„Meteoras“: A.Saščenkovas 2, V.Kozlovas, G.Bulauka po 1 įvartį.

„Vilkai“: G.Tamašauskas , T.Suponevas, P.Nogtevas po 1 įvartį.

I diviziono Rytų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. Vilniaus „Meteoras“ 11 1 0 0 10 23:65 3

Nacionalinės ledo ritulio lygos komandos kovoja dėl „Akropolio“ taurės. Ant šios beveik metro aukščio taurės kiekvieną sezoną įamžinami stipriausių komandų pavadinimai ir žaidėjų vardai bei pavardės. Kaip ir garsioji „Stanley“ taurė, „Akropolio“ taurė nėra atiduodama komandoms. Todėl didžiausia Lietuvos ledo ritulininkų svajonė yra tapti sezono čempionais ir nors kartą iškelti ją virš galvos. Akropolio“ taurė yra garbingiausias Lietuvos ledo ritulio apdovanojimas.