Lietuvos akmenslydininkai Europos čempionate pasiekė antrąją pergalę

Rusijos sostinėje tęsiasi Europos akmenslydžio čempionatas, kurio dviejuose divizionuose dalyvauja 26 vyrų bei 20 moterų komandų.
Akmenslydžio varžybos
Akmenslydžio varžybos / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Antrą pergalę iš eilės iškovojo šešiolikos komandų B diviziono debiutantė Lietuvos rinktinė. Tik šiemet vietą antrajame pagal pajėgumą divizione iškovoję Lietuvos akmenslydininkai antradienį penktose aštuonių ekipų Raudonosios grupės rungtynėse 10:6 nugalėjo penktą nesėkmę iš eilės patyrusius Baltarusijos sportininkus. Lietuvių varžovai šio mačo dešimtajame kėlinuke išnaudojo visą laiko limitą.

Po šios pergalės Lietuvos rinktinė penktąją vietą dalijasi su Ispanijos ekipa, kuri penktojo rato mače 10:9 privertė pasiduoti septintąją vietą užimančią Slovakijos komandą.

Raudonosios grupės turnyre su keturiomis pergalėmis pirmauja Austrijos, Vengrijos bei Rusijos akmenslydininkai.

Kitose šios grupės penktojo rato rungtynėse Rusija 8:0 sutriuškino ketvirtojoje pozicijoje esančią Suomiją, o Austrijos rinktinė 4:2 privertė pasiduoti Vengriją.

B diviziono Raudonosios grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai):