Lietuvos čempionatas startavo „Energijos“ pergale prieš „Kaunas Hockey“

Ketvirtadienį startavo Lietuvos ledo ritulio pirmenybės, kuriose finalininkų mače pajėgesni buvo šalies čempionai – Elektrėnų „Energijos“ ledo ritulininkai.
Eletrėnų „Energija“
Eletrėnų „Energija“ / Tito Pacausko nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

Namuose žaidę elektrėniškiai 5:2 susitvarkė su „Kaunas Hockey“ ledo ritulininkais, kurie pernai Lietuvos pirmenybėse užėmė antrąją poziciją.

Aktyviai mačą pradėję „Energijos“ ledo ritulininkai netruko išprovokuoti svečių pražangas, o Lietuvos pirmenybėse debiutavusio Donato Kumeliausko nuobaudą įvarčiu pavertė Dovydas Kulevičius (3:24, rez. perd. Deividas Kazlauskas, Aurimas Gaidauskas). Nepraėjus nė minutei šeimininkų persvarą padvigubino Artūras Katulis (4:21, rez. perd. Konstantinas Isaevas).

Į rungtynes kauniečius sugrąžino D.Kumeliauskas, kuris greitos atakos metu sušvelnino rezultatą – 1:2 (7:22, rez. perd. Vytautas Jagelavičius, Jonas Stephanssonas). Visgi, praėjus vos devynioms sekundėms nuo įvarčio ilgametis rinktinės žaidėjas dar kartą sėdosi ant nubaustųjų suolelio, o „Energija“ netruko kiekybinę persvarą paversti dar vienu įvarčiu – pasižymėjo Mauras Baltrukonis (7:44, rez. perd. D. Kulevičius, A. Gaidauskas).

Kėlinio pabaigoje kauniečių ekipoje problemų prisidarė Alexas Martelis, kuris buvo nubaustas 5+20 nuobauda ir buvo priverstas užbaigti mačą dar pirmojo kėlinio pabaigoje (19:41).

Antrajame kėlinyje kauniečiai turėjo galimybę sušvelninti rezultatą, kai įpusėjus kėliniui beveik pusantros minutės turėjo dviejų žaidėjų kiekybinę persvarą, tačiau įvarčio pelnyti jiems nepavyko, o pasižymėti nei jie, nei jų varžovai nesugebėjo per visą antrąjį mačo trečdalį.

Paskutiniame kėlinyje „Kaunas Hockey“ dar kartą beveik dvi minutes žaidė turėdami dviejų žaidėjų kiekybinę persvarą, tačiau jos ir vėl neišnaudojo, o artėjant mačo pabaigai „Energija“ ketvirtą bei penktą kartą rungtynėse nuginklavo Artūrą Pavliukovą. Įvarčiais pasižymėjo D.Kazlauskas (53:22, rez. perd. M.Baltrukonis, D.Kulevičius) bei Karolis Kubilius (54:10, rez. perd. Dmitrijus Beliakovas).

Keturių įvarčių deficitą turėję kauniečiai susitikimo pabaigoje dar sušvelnino rezultatą, kai mažumoje pasižymėjo Erminas Gutauskas (57:40, rez. perd. Remigijus Guoga), bet pakeisti mačo baigties jiems jau nebepavyko.

Šiame mače „Energijos“ vartus gynęs Maksimas Ponomarenko atrėmė 25 iš 27 varžovų metimų. Jo kolega priešingoje aikštės pusėje – A.Pavliukovas, sulaikė 26 iš 31 šeimininkų smūgio.

Penktadienį savo sezoną 21:00 val. Vilniaus „Pramogų arenoje“ pradės ir „Hockey Punks“ bei „Geležinio Vilko“ komandos, o „Kaunas Hockey“ rugsėjo 25 dieną 20:00 val. namuose bandys atsirevanšuoti „Energijos“ ledo ritulininkams.

Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai
Steikų diena: kaip paruošti sultingą ir burnoje tirpstantį steiką?