Lietuvos dvidešimtmečių ledo ritulio rinktinė antrąkart pralaimėjo latviams

Pasaulio jaunimo (iki 20 metų) ledo ritulio čempionato kovoms besiruošianti Lietuvos dvidešimtmečių rinktinė trečiadienį Elektrėnuose 2:6 (1:1, 1:5, 0:0) antrą kartą nusileido Rygos „Dinamo-Juniors“ (Latvija) komandai.
Lietuvos dvidešimtmečių ledo ritulio rinktinė
Lietuvos dvidešimtmečių ledo ritulio rinktinė / llrf.lt

Lietuvos rinktinė pirmavo po Mauro Baltrukonio įvarčio (05:23), tačiau latviai dar pirmajame kėlinyje rezultatą išlygino.

Antrajame kėlinyje jaunieji Rygos klubo žaidėjai įmušė keturis įvarčius, į ką lietuviai atsakė Danieliaus Bogdziulio (29:47) tiksliu smūgiu.

Trečiajame kėlinuke ekipos nepasižymėjo.

Po šios nesėkmės Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris latvis Aigaras Ciprusas nebuvo patenkintas rinktinės žaidimu.

„Šįsyk žaidėme prasčiau nei pirmojoje dvikovoje. Gal jautėsi nuovargis, gal komanda nesusikaupė, tačiau žaidėme ne taip kaip turėtume. Žinoma, ir laimėti nebuvo būtina, svarbiau išbandyti penketus ir taktinius variantus, tad dėl pralaimėjimo nesijaudiname“, – po dvikovos sakė A.Ciprusas.

Trenerių štabo sprendimu, rinktinę paliko Niujorko „Islanders juniors“ komandos gynėjas Deividas Četvertakas ir paaiškėjo komandos galutinė sudėtis.

„D.Četvertakas į rinktinę atvyko kaip gynėjas, tačiau man jis labiau tinka kaip puolimo grandies žaidėjas, kur didžiulė konkurencija. Deja, tačiau puolėjų ir taip turime nemažai, tad teko atsisveikinti su Deividu. Jis dar jaunas žaidėjas, jam tikrai dar viskas prieš akis“, – sakė A.Ciprusas.

Pirmąsias šių komandų kontrolines rungtynes antradienį lietuviai pralaimėjo 4:6 (1:3, 2:2, 1:1).

Lietuvos jaunimo rinktinė penktadienį išvyksta į Vengriją, kur sekmadienį (16.30 val.) rungtynėmis su šeimininkais startuos pasaulio čempionato II diviziono A grupės varžybose.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius