Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

Lietuvos ledo ritulininkai nesėkme pradėjo pasaulio čempionato pirmojo diviziono kovas

Lietuvos jaunimo (iki 20 metų) ledo ritulio rinktinė sekmadienį pradėjo pasaulio čempionato pirmojo diviziono B grupės kovas.
Rimantas Sidaravičius
Jaunimo rinktinės vyr. treneris Rimantas Sidaravičius. / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Blede (Slovėnija) startavusiose pirmenybėse Rimanto Sidaravičiaus auklėtiniai pirmosiose rungtynėse 0:5 (0:1, 0:3, 0:1) neprilygo Austrijos ledo ritulininkams.

Kitas išbandymas mūsiškių lauks rytoj – dvikova su varžybų šeimininke Slovėnija. Be šių rinktinių B grupėje dar žaidžia Kazachstanas, Danija ir Kroatija.

Nė vienerių kontrolinių rungtynių prieš pirmenybes nesužaidę lietuviai turnyre yra patys jauniausi. Amžiaus vidurkis siekia vos 17,5 metų. Tačiau ne amžius prieš pasaulio čempionatą labiausiai neramino vyriausiąjį rinktinės trenerį R.Sidaravičių.

„Tokia jauna komanda jau tapo tradicija. Pripratom. Šiemet mus persekioja traumos. Tai didžiausia problema. Komandai negali atstovauti keli stiprūs žaidėjai“, – guodėsi strategas.

Daugiausia – 11 iš 22-iejų – jaunimo rinktinės narių buvo pakviesti iš Elektrėnų „Energijos“, trys – iš Kėdainių LRK, du – Liepojos „Metalurg“ (Latvija).

Pasak Lietuvos ledo ritulio federacijos prezidento Petro Nausėdos, jaunimo rinktinei pasaulio čempionate yra iškeltas uždavinys užimti bent penktąją vietą ir neiškristi į žemesnį divizioną.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Sužadėtuvių žiedo paieškos: kaip išrinkti tinkamiausią?
Reklama
Į Lietuvą atvyksta Pasaulio moksleivių robotikos olimpiadai besiruošianti ukrainiečių komanda
Reklama
Modernūs lietaus nuvedimo sistemų sprendimai
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais