Lietuvos ledo ritulio čempionatą pergale pradėjo Kauno „Baltų ainių“ klubas

​Atvirajame Lietuvoe ledo ritulio čempionate pergale startavo Kauno „Baltų ainių“ klubas, penktadienio vakarą Kauno ledo arenoje 5:3 (2:0, 1:1, 2:2) palaužęs antrą nesėkmę čempionatą patyrusią „Juodupę“.
Rungtynių akimirka / Erikos Kavaliauskaitės nuotr.

Stebint beveik 200 žiūrovų, komandos rungtynes pradėjo didžiuliu tempu, tačiau darė daug klaidų. Sėkmingiau rungtynių pradžioje žaidė šeimininkai, kurie Aurimo Gutausko (01:16) ir Mariaus Krištanaičio (06:19) pastangomis išsiveržė į priekį 2:0.

Antrajame kėlinyje A.Gutauskas išnaudojo kiekybinę persvarą (26:57) ir kauniečiai atitrūko trimis įvarčiais, tačiau šis įvartis pažadino „Juodupę“. Ernestas Trukšnys sušvelnino skirtumą iki 1:3 (30:02).

Trečiajame kėlinyje Dovydas Streckis (44:50) atstatė trijų įvarčių persvarą, tačiau „Juodupė“ nė nemanė nusileisti ir pakilo į lemiamą šturmą.

Iš pradžių Artūras Katulis (53:41) sušvelnino skirtumą iki 2:4, o Modestas Malcius (54:04) – iki minimumo.

Tačiau jau po 9 sekundžių Remigijus Guoga (54:13) grąžino „Baltų ainiams“ dviejų įvarčių persvarą.

„Juodupė“ bandė gelbėtis žaisdama be vartininko, tačiau rungtynių baigties jau nebepakeitė.

Kauno „Baltų ainiai“ įsirašė pirmuosius tris taškus į turnyrinę lentelę.

„Baltų ainiai“ – Juodupė“ 5:3 (2:0, 1:1, 2:2).

„Baltų ainiai“: A.Gutauskas 2, M.Krištanaitis, D.Streckis, R.Guoga po 1 įvartį.

„Juodupė“: E.Trukšnys, A..Katulis, M.Malcius po 1 įvartį.