Lietuvos ledo ritulio čempionate – dar viena Vilniaus „Vanvitos“ pergalė (nuotraukos)

Nacionalinės ledo ritulio lygos Rytų – Centro diviziono „A“ grupėje Vilniaus „Vanvita“ tik po atkaklios kovos rezultatu 6:5 (1:1, 2:3, 3:1) palaužė Kauno LRK komandos pasipriešinimą.
Mačo akimirka
„Vanvita“ (salotinė apranga) palaužė Kauno LRK. / Hockey.lt nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

Kauniečiai turėjo šansų iš sostinės išsivežti pergalę. Lygiose rungtynėse po dviejų kėlinukų persvarą turėjo LRK, tačiau aikštelės šeimininkai išsaugojo daugiau jėgų paskutiniosioms dvidešimčiai minučių ir šventė pergalę, praneša hockey.lt.

Vilniečiai nuo diviziono lyderių, Elektrėnų SCP atsilieka vienos pergalės atstumu.

„Vanvita“: Vitalijus Sevrukas 3, Dangyras Rimkus, Andrejus Klimovecas, Simas Sakaitis po 1 įvartį.
LRK: Paulius Kareckas 2, Šarūnas Citavičius, Benas Šilinskas, Vygintas Sajus po 1 įvartį.

Rytų–Centro diviziono A grupės turnyro lentelė: (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)
1. Elektrėnų „Poseidonas“        5 4 0 0 1  25:18   12
2. Vilniaus „Vanvita“            5 3 0 0 2  25:19    9
3. Kėdainių LRK                  4 2 0 0 2  18:16    6
4. Kauno LRK                     6 2 0 0 4  23:29    6
5. Kauno „Charlie Pizza“         4 1 0 0 3  13:21    3

Vakarai: panevėžiečius ištraukė elektrėniškiai

Vakarų diviziono A – B  grupėje Panevėžio LRK „Olimpas“ 6:4 (2:0, 1:3, 3:1) nugalėjo Klaipėdos „Kirus“.

Panevėžiečių gretose pirmą kartą sezone rungtyniavo elektrėniškiai Deividas Kuneikis ir Raimondas Minkevičius, kurie ir nulėmė rungtynių baigtį.

Deividas Kuneikis prisidėjo prie visų komandos įvarčių – pats pelnė 5 ir kartą rezultatyviai perdavė ritulį Gintarui Šukiui.

LRK „Olimpas“ žengė rimtą žingsnį kovoje dėl patekimo į pirmąjį penketuką, kuris po pirmojo rato tęs kovą dėl diviziono apdovanojimų.

LRK „Olimpas“: Deividas Kuneikis 5, Gintaras Šukys.
„Kirai“: Romualdas Adomaitis, Ernestas Stonkus, Aleksandras Šemetovas, Vilius Kaušys po 1 įvartį.

Mažeikių „Ledera“ kyla į ketvirtąją turnyrinės lentelės vietą

Vakarų divizione Mažeikių „Ledera“ tik po atkaklios kovos rezultatu 4:2 (2:0, 0:2, 2:0) nugalėjo Gargždų „Ledžingos“ komandą ir turnyrinėje lentelėje pakilo į ketvirtąją vietą.

Mažeikiškiai geriau pradėjo dvikovą ir pirmaudami 2:0 neleido varžovam net pagalvoti apie rezultato sušvelninimą.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštėje pasikeitė ir jau „Ledžinga“ dažniau atakavo varžovų vartus ir sugebėjo išlyginti rezultatą.

Paskutiniajame kėlinyje abi komandos ilgai žengė koja kojon, kol Igoris Šmakovas pelnė trečiąjį įvartį „Lederai“. Rungtynių pabaigoje „Ledžinga“ prašė pertraukėlės, bandė gelbėtis, tačiau  iki pagrindinio dvikovos laiko likus 5 sekundėms „Ledera“ pelnė dar vieną įvartį ir iškovojo sunkią pergalę rezultatu 4:2.

„Ledžinga“: Kęstutis Grimalis, Algimantas Lengvinas po 1 įvartį.
„Ledera“: Igoris Šmakovas 2, Aidas Pažėra, Algis Liubavičius po 1 įvartį.

Vakarų divizione pirmąją pergalę iškovojo Kretingos „Grifų“ komanda, kuri rezultatu 10:0 (4:0, 4:0, 2:0) nugalėjo absoliutų diviziono autsaiderį Klaipėdos „Torą“.

Kretingos komandai tai buvo pirmoji pergalė sezone. Kretingiškiai po sėkmės pakilo iš turnyrinės lentelės dugno ir įsitaisė 8 vietoje.

„Grifai“ dar turi šansų kovoti dėl penktosios diviziono vietos, suteikiančios šansą po pirmojo rato kovoti dėl diviziono apdovanojimų.

„Toras“ ir toliau lieka turnyrinės lentelės dugne.

„Grifai“: Vladimiras Bogdanovičius 3, Vilius Krakauskas, Jonas Gorelis po 2, Ignas Jakutis, Vladimiras Solovjovas, Mindaugas Krakauskas po 1 įvartį.

Vakarų diviziono A–B grupės turnyro lentelė: (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

Rytai: „Ice Wind“ sustabdė „Ober – Haus“

Rytų diviziono „B“ grupėje Vilniaus „Ice Wind“ komanda rezultatu 1:5 (0:0, 1:2, 0:3) pralaimėjo Vilniaus „Ober – Haus“ ekipai ir nutraukė 7 laimėtų rungtynių nuo sezono pradžios seriją.

Abi ekipos pradėjo čempionatą tarpusavio susitikimu ir tuomet 1 įvarčio persvara pergalę šventė „Ice Wind“.

Šįkart „Ober – Haus“ komanda padarė išvadas ir varžovams nebeleido karaliauti aikštelėje. Iškovojusi pergalę prieš varžovus „Ober – Haus“ komanda priartėjo prie diviziono lyderių/

„Ice Wind“: Jurijus Goriančikovas 1 įvartis.
„Ober – Haus“: Saulius Lynikas 2, Vladas Seniuta, Nikolajus Sidorovas, Andrejus Silinas po 1 įvartį.

Rytų diviziono B grupės turnyro lentelė: (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)
1. Vilniaus „Ice Wind“           8 7 0 0 1   36:20   21
2. Vilniaus „Ober–Haus“          6 5 0 0 1   28:14   15
3. Vilniaus „Vilkai“             6 1 1 0 4   15:32    5
4. Vilniaus „Meteoras“           5 1 0 1 3   21:23    4
5. Vilniaus „Hockey Punks“       7 1 0 0 6   18:29    3

Centro diviziono „B“ grupėje Kauno „Rest turas“ 7:2 (1:1, 2:1, 4:0) nugalėjo Kauno „Velnius“.

Dvikovoje nugalėtojas paaiškėjo tik rungtynių pabaigoje. Pirmuosiuose dviejuose kėliniuose „Rest turas“ ilgai pirmavo vos vieno įvarčio persvara ir tik paskutiniajame kėlinuke palaužė varžovus 4 įvarčiais be atsako.

Po šios pergalės „Rest turas“ kyla į antrąją diviziono vietą.

„Rest turas“: Žydrūnas Šėrelis, Darius Kotvickis po 2, Gediminas Prešegalavičius, Andrius Prešegalavičius, Dalius Kreivėnas po 1 įvartį.
„Velniai“: Genadijus Nazarovas, Robertas Lukoševičius po 1 įvartį.

7. Kauno „Crazy puck“            6 0 0 0 6  11:92   0

Nacionalinės ledo ritulio lygos komandos kovoja dėl „Akropolio“ taurės. Ant šios beveik metro aukščio taurės kiekvieną sezoną bus įamžinami stipriausių komandų pavadinimai ir žaidėjų vardai bei pavardės. Kaip ir garsioji „Stanley“ taurė, „Akropolio“ taurė nėra atiduodama komandoms. Todėl didžiausia Lietuvos ledo ritulininkų svajonė yra tapti sezono čempionais ir nors kartą iškelti ją virš galvos. Akropolio“ taurė yra garbingiausias Lietuvos ledo ritulio apdovanojimas.