Lietuvos ledo ritulio čempionate neliko nepralaimėjusių klubų

Atvirajame Lietuvos ledo ritulio čempionate pirmąją nesėkmę patyrė Kauno „Baltų ainiai“, kurie išvykoje 4:8 (0:3, 1:1, 3:4) nusileido Elektrėnų „Lokių-Poseidono“ ekipai.
Ledo ritulio rungtynės
Ledo ritulio rungtynės / hockey.lt nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

Ketvirtadienio vakarą vykusiose rungtynėse aikštelės šeimininkai saugų pranašumą užsitikrino per pusę pirmojo kėlinio kai po dviejų Nicko Aubino ir Andriaus Poškaus įvarčio pirmavo 3:0.

Antrąjį kėlinį kauniečiai pradėjo žaibišku Dovydo Streckio įvarčiu (30:32), tačiau į rūbinę šypsodamiesi išėjo elektrėniškiai – nuotaikos pridėjo Andrejaus Prichodko įvartis (39:49).

Antrojo kėlinio viduryje komandą bandė užvesti kaunietis Jevgenijus Čiugajus (48:06), tačiau artimiausias dvi minutes Laisvydas Kudrevičius (49:21) ir Lukas Vėželis (50:42, mažuma) skaudžiai nubaudė Kauno komandą ir svečiai neberado jėgų atsitiesti.

Rungtynių pabaigoje komandos dar apsikeitė įvarčiais, tačiau pirmojo pralaimėjimo sezone „Baltų ainiai“ neišvengė.

„Lokiai – Poseidonas“ – „Baltų ainiai“ 8:4 (3:0, 1:1, 4:3).

„Lokiai – Posseidonas“: N.Aubinas 2, A.Poškus, A.Prichodko, L.Kudrevičius, L.Vėželis, D.Škadauskas, V.Fiščevas po 1 įvartį.

„Baltų ainiai“: M.Krikštanaitis 2, D.Streckis, J.Čiugajus po 1 įvartį.

Čempionate pergalę iškovojo ir po keturių nesėkmių iš eilės atsitiesė Vilniaus „Ober-Haus“ klubas, kuris Vilniuje dar trečiadienio vakarą 6:4 (2:1, 2:1, 2:2) po įnirtingų kautynių palaužė Vilniaus „Hockey Punks“ komandos pasipriešinimą.

„Pankams“ nepadėjo nė Lietuvos čempionate debiutavęs Lietuvos rinktinės gynėjas Mindaugas Kieras, kuris jau pirmosiose rungtynėse pelnė du įvarčius.

Rungtynių pradžia pankams nežadėjo nieko bloga, kai jie pirmavo po Dovydo Vaisovo įvarčio (07:13).

Tačiau dar pirmajame kėlinyje keturių nesėkmių iš eilės sezone supykdyti „nekilnojamojo turto agentai“ persvėrė rezultatą savo naudai po Dominyko Bisturio (17:04) ir Dangyro Rimkaus įvarčių (19:34, dauguma).

Antrojo kėlinio viduryje pirmuoju įvarčiu debiutą atvirajame Lietuvos ledo ritulio čempionate pažymėjo M.Kieras (30:01), kuris išlygino rezultatą 2:2.

Nepraėjo nė minutė, o „Ober-Haus“ jaunimas tėškė atsaką rinktinės veteranui – D.Bisturys (30:41) ir Patrikas Misiukas (30:59) padidino komandos pranašumą iki 4:2.

Trečiojo kėlinio pradžioje dar vienas rinktinės veteranas Karolis Kubilius padidino skirtumą iki 5:2 (42:41), tačiau broliai Kierai parodė kovotojų charakterį ir po Mindaugo bei Modesto įvarčių „pankai“ alsavo į nugarą varžovams – 4:5.

Karštoje rungtynių pabaigoje laimė šypsojosi „Ober – Haus“, kuri šeštąjį įvartį pelnė priešpaskutinė sekundę, o pasižymėjo Edvinas Stankevičius (59:59).

„Ober – Haus“ – „Hockey Punks“ 6:4 (2:1, 2:1, 2:2).

„Ober – Haus“: D.Bisturys 2, D.Rimkus, P.Misiukas, K.Kubilius, E.Stanekvičius po 1 įvartį.

„Hockey Punks“: M.Kieras 2, D.Vaisovas, M.Kieras po 1 įvartį.

Atvirojo Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Lokiai-Poseidonas“ 5 4 0 0 1 31:24 12
2. Kauno „Baltų ainiai“ 4 3 0 0 1 27:17 9
3. Vilniaus „Hockey Punks“ 4 2 0 0 2 22:21 6
4. Vilniaus „Ober-Haus“ 6 1 1 0 4 32:38 5
5. Juodupės „Juodupė“ 4 1 0 1 2 19:21 4
6. Rokiškio „Rokiškis“ 3 1 0 0 2 12:22 3
7. Kaliningrado „Delovaja Rus“ 0 0 0 0 0 0:0 0