Lietuvos ledo ritulio čempionato starte – neįtikėtinas rekordas

Lietuvos ledo ritulio čempionato starte užfiksuotas precedento Lietuvos ledo ritulio istorijoje neturintis rezultatas. Komandos santykius išsiaiškino tik po ... 44 baudinių serijos smūgių.
Pergalė tik po baudinių serijos
Pergalė tik po baudinių serijos / hockey.lt nuotr.

Analogų ne tik Lietuvoje neturinčiu rezultatu baigėsi Nacionalinės ledo ritulio lygos I diviziono Rytų konferencijos rungtynės tarp Vilniaus „Vilkų“ ir Juodupės „Juodupės“ komandų.  Ko gero, vienu iš retesniu atkaklumu visame pasaulyje pasižymėjusios rungtynės baigėsi rezultatu 1:0 (0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 1:0). Lemiamas įvartis buvo pasiektas tik po 22 baudinių serijos metimų.

Šiose rungtynėse pirmajame kėlinyje jokių ypatingų įvykių užfiksuota nebuvo ir buvo galima tikėtis ramios dvikovos.

Antrajame kėlinuke įtampa po truputį didėjo, ekipos rinkosi baudos minutes, tačiau įvarčių nebuvo.

Trečiasis kėlinys pasižymėjo įtampa, tačiau ne taikliais metimais.

Prasidėjus baudinių serijai, įprasti trys baudinių metimų serijos buvo netaiklios, o ketvirtoji serija buvo sėkminga abiems ekipoms.

Vėliau komandos džiaugėsi savo vartininkais, tačiau ne žaidėjais. Serijos metimų skaičius didėjo, tačiau tikslių metimų nebuvo.

Tik 22 bandymu Pavelas Nogtevas po apgaulingo judesio įveikė „Juodupės“ vartininko Domanto Butkaus gynybą ir „Vilkai“ šventė pergalę.

Reto atkaklumo rungtynės bus įrašytos į NLRL istoriją – 44 smūgių baudinių serijoje galėtų pavydėti bet kuri ledo ritulio lyga.

Vilniaus „Vilkai“ – Juodupės „Juodupė“ 1:0 (0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 1:0).

„Vilkai“: P.Nogtevas 1 įvartis.

Ir antrojoje konferencijos dvikovoje prireikė baudinių serijos, po kurios Vilniaus OH 6:5 (3:1, 2:3, 0:1, 0:0, 1:0) nugalėjo Elektrėnų „Lokius – Poseidoną“.

Dvikovą geriau pradėję vilniečiai įgijo dviejų įvarčių persvarą po Roberto Fedorovičiaus įvarčio 19 rungtynių minutę, tačiau elektrėniškiai po 10 minučių jau buvo priekyje 4:3.

Per pagrindinį rungtynių laiką išsiskyrę taikiai varžovai santykius išsiaiškino per baudinių seriją. Joje lemiamu tapo antrasis Vilniaus OH komandos smūgis – įvartis pelnė Rolandas Bukauskas.

OH – „Lokiai – Poseidonas“ 6:5 (3:1, 2:3, 0:1, 0:0, 1:0).

OH: S.Lynikas 2, N.Sidorovas, R.Fedorovičius, A.Adomavičius, R.Bukauskas po 1 įvartį.

„Lokiai-Poseidonas“: M.Četvertakas, E.Jašinas po 2, V.Škadauskas 1 įvartis.

I diviziono Centro konferencijoje – „Bizonų“ pergalės

Nacionalinės ledo ritulio lygos I diviziono Centro konferencijoje po metų pertraukos į čempionatą sugrįžusi Marijampolės “Sūduva“ nesugebėjo nieko pasiūlyti konferencijos nugalėtojų titulą ginantiems Kauno „Bizonams“.

„Bizonai“ varžovus nugalėjo rezultatu net 16:0 (5:0, 7:0, 4:0).

Kauno komanda dvikovoje be didesnių problemų rasdavo skylių prie varžovų vartų, o bet kuris varžovų komandos žaidėjo pašalinimas virsdavo garantuotu įvarčiu.

„Bizonai“ įsirašė pirmąją pergalę sezone, „Sudūvos“ sugrįžimas apkarto.

„Bizonai“ – „Sūduva“ 16:0 (5:0, 7:0, 4:0).

„Bizonai“: V.Sajus 5, A. Stančiauskas 4, D.Kreivėnas, S.Gutauskas, S.Kiršys po 2, V.Petraitis 1 įvartis.

Kauno „Bizonai 2“ taip neturėjo vargo su savo varžovais iš Kauno „Crazy puck“ komandos ir laimėjo dvikovą rezultatu 4:0 (1:0, 3:0, 0:0).

„Bizonai 2“: T.Budrauskas 2, T.Ežerskis, S.Baskutis po 1 įvartį.

Norite sužinoti daugiau sporto naujienų, pamatyti išskirtinių kadrų ir vaizdo įrašų, ar dalyvauti diskusijose bei konkursuose? Prisijunkite prie mūsų socialiniame tinkle „Facebook“ – 15min Sportas.