Lietuvos ledo ritulio grimasos: žaidėjai tol keikė teisėją, kol šis nutraukė mačą

Nacionalinės ledo ritulio lygos čempionate Elektrėnuose septynių komandų turnyro lyderė Kaliningrado „Delovaja Rus“ (63 tšk.) antrąsyk per savaitgalį – 7:6 (2:1, 3:3, 2:2) – nugalėjo trečiojoje pozicijoje likusią vietos „Lokių-Poseidono“ (34 tšk.) ekipą ir reguliarųjį sezoną baigė dvidešimta pergale per 23 rungtynes.
NLRL: „Hockey punks“ ir „Ice wind“ komandų dvikova
NLRL: „Hockey punks“ ir „Ice wind“ komandų dvikova / hockey.lt

Pasak pranešimo, kitame mače įvyko incidentas, kokio dar nėra buvę. Vilniaus „Hockey Punks“ ledo ritulininkai priėmė Rokiškio „Rokiškį“ ir klubai nebaigė rungtynių. Tryliktą žaidimo minutę jos buvo nutrauktos.

Pirmajame kėlinyje komandos spėjo apsikeisti įvarčiais. Tryliktą minutę „Rokiškio“ ledo ritulininkas Darius Janušonis užsidirbo dvi baudos minutes, o tokį sprendimą palydėjo keiksmais teisėjui, po ko gavo dar 10 baudos minučių. Ginti D.Janušonio atskubėjo kitas rokiškėnas Igoris Afanasjevas, kuriam taip pat buvo paskirta 10 minučių bauda. Abu ledo ritulininkai tęsė įžeidinėti arbitrą ir užgauliojo jį necenzūriniais žodžiais. Rungtynių teisėjas paskyrė I.Afanasjevui rungtynių nuobaudą, o D.Janušoniui buvo skirta 20 minučių bauda.

Abiem ledo ritulininkams buvo pasiūlyta palikti aikštelę. Tai padaryti ledo ritulininkai atsisakė ir tęsė užgauliojimus, laidydami rasistines replikas ir grasindami arbitrą sumušti.

Nepavykus gražiuoju išprašyti Rokiškio žaidėjų už aikštės ribų, priimtas sprendimas rungtynes nutraukti.

„Rokiškio“ komandai gresia techninis pralaimėjimas 0:5 ir piniginė bauda. „Rokiškio“ komanda taip pakišo kiaulę kaimyninei, „Juodupės“ komandai, kurios pagrindinis konkurentas kovoje dėl vietos finaliniame ketverte būtent „Hockey Punks“ klubas.

Sprendimas apie nuobaudas „Rokiškio“ klubui bus priimtas artimiausiu metu teisėjų komitete.

Atvirojo Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Kaliningrado „Delovaja Rus“ 24 20 1 1 2 197:88 63

2. Kauno „Baltų ainiai“ 24 15 2 0 6 145:100 49

3. Elektrėnų „Lokiai-Poseidonas“ 23 11 0 1 11 107:122 34

4. Juodupės „Juodupė“ 23 9 1 1 12 102:103 30

5. Vilniaus „Hockey Punks“ 22 8 1 1 12 82:119 27

6. Rokiškio „Rokiškis“ 23 8 0 2 13 105:134 26

7. Vilniaus „Ober-Haus“ 23 4 1 0 18 97:169 14