Lietuvos ledo ritulio rinktinė kontrolinėse rungtynėse įveikė Baltarusijos klubą

Lietuvos vyrų ledo ritulio rinktinė pasiruošimo pasaulio čempionato I-o diviziono B grupės turnyrui metu sužaidė pirmąsias kontrolines rungtynes. Šeštadienį Elektrėnų ledo rūmuose Lietuva 3:1 (1:0, 0:0, 2:1) įveikė Minsko „Junost“ (Baltarusija) klubą.
Lietuvos ledo ritulio rinktinė

Lietuvos rinktinė, kurios sudėtyje žaidė 23 ledo ritulininkai pirmieji pelnė įvartį, kai pirmojo kėlinio pabaigoje(17:05) po Mindaugo Kiero perdavimo pasižymėjo Darius Pliskauskas.

Antrajame kėlinyje ekipos įvarčių nepelnė.

Trečiojo kėlinio pradžioje (45:13) baltarusis Artiomas Vasko kiekybinėje daugumoje rezultatą išlygino, tačiau lietuviai greit atstatė persvarą. Po minutės (46:06) Danielius Bogdziulis po Deivido Kazlausko ir Martyno Šliko perdavimų išvedė Lietuvos komandą į priekį.

Pergalę lietuviams įtvirtino Šarūnas Kuliešius (51:56), o jam rezultatyviai asistavo Andrejus Židkovas ir Rolandas Aliukonis.

Sekmadienį, 12.30 val. Elektrėnų ledo rūmuose komandos susitiks dar kartą.

Pasaulio čempionate, I-ajame divizione A grupėje Lietuvos rinktinė balandžio 14 – 20 dienomis kovos su Ukrainos, Lenkijos, Olandijos, Rumunijos ir Estijos komandomis.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas