Lietuvos rinktinė tapo pasaulio jaunimo ledo ritulio pirmenybių antrojo diviziono A grupės lydere

Trečią pergalę pasaulio jaunimo (iki 18 metų) ledo ritulio čempionato antrojo (II) diviziono šešių ekipų A grupės turnyre Didžiojoje Britanijoje iškovojo bei lyderės poziciją susigrąžino Lietuvos (10 tšk.) rinktinė.
Lietuvos ir Rumunijos rungtynės
Temos: 1 Ledo ritulys

Šeštadienį ketvirtojo turo mače lietuviai 6:1 (2:0, 0:0, 4:1) sutriuškino pirmenybių autsaiderius Rumunijos bendraamžius.

Dviem įvarčiais prie pergalės prisidėjo Artūras Laukaitis (05:20 ir 11:47), vienu – Aurimas Gaidauskas (41:09), Dominykas Bisturys (42:44), Erikas Sadauskas (44:13) ir Donatas Vitte (52:28).

Vienintelio įvarčio autorius rumunų gretose – Robertas Gyorgy (54:25).

Ketvirtąją vietą užimanti Nyderlandų rinktinė (6 tšk.) šeštadienį 4:2 (1:0, 3:0, 0:2) nugalėjo į antrąją poziciją nukritusią Pietų Korėjos (7 taškai) ekipą.

Paskutiniąsias ketvirtojo turo rungtynes šeštadienio vakarą žais Kroatijos ir Didžiosios Britanijos bendraamžiai.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Lietuva 4 3 0 1 0 18:8 10
2. Pietų Korėja 4 1 2 0 1 20:19 7
3. Kroatija 3 2 0 0 1 9:9 6
4. Nyderlandai 4 2 0 0 2 12:13 6
5. Didžioji Britanija 3 1 0 0 2 11:13 3
6. Rumunija 4 0 0 1 3 11:19 1