Mažėja Dainiaus Zubraus ir „Devils“ šansai įšokti į nuvažiuojantį NHL ledo ritulio lygos atkrintamųjų varžybų traukinį (rezultatai)

Trisdešimt devintą nesėkmę 73-iose NHL ledo ritulio lygos reguliariojo sezono rungtynėse patyrė bei į dvyliktąją vietą Rytų konferencijoje nukrito Dainiaus Zubraus atstovaujamas Naujojo Džersio „Devils“ (72 tšk.) klubas.
D.Zubrus atliko rezultatyvų perdavimą, bet jo komandos tai neišgelbėjo
Mažėjant „Devils“ šansams patekti į NHL lygos atkrintamąsias varžybas, didėja tikimybė Dainių Zubrų išvysti Lietuvos ledo ritulio rinktinėje. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Trečiadienį išvykoje „Devils“ ledo ritulininkai 1:4 (1:1, 0:1, 0:2) nusileido trečiojoje pozicijoje penkiolikos ekipų Rytų konferencijoje esančiai Bostono „Bruins“ (90 tšk.) komandai, kuriai tai buvo 40-oji pergalė per 72 mačus.

Per 15 žaidimo minučių 32 metų lietuvis nė karto nemetė į varžovų vartus bei pirmajame (11:44) iš antrajame (30:45) kėliniuose gavo po dvi baudos minutes už „Bruins“ klubo gynėjo Andrew Ference'o laikymą rankomis.

Svečiai šiame mače pirmavo po Iljos Kovalčiuko (11:05) įvarčio, tačiau vėliau įvarčiais pasižymėjo tik arenos šeimininkai – Shawnas Thorntonas (15:39), Zdeno Chara (28:17), Milanas Lučičius (56:13) ir Markas Recchis (59:20).

Iki reguliaraus NHL lygos sezono pabaigos likus 9 varžyboms „Devils“ nuo aštuntąją vietą Rytų konferencijoje užimančios Bafalo „Sabres“ (81 tšk.) komandos atsilieka jau 9 taškais.

Jei „Devils“ nepateks į NHL lygos atkrintamąsias varžybas, D.Zubrus yra pažadėjęs ginti Lietuvos rinktinės garbę I diviziono B grupės pasaulio čempionate, kuris balandžio 17–23 dienomis vyks Kijeve (Ukraina).