Publikuota: 2018 sausio 6d. 18:16

N.Dauksevičiaus triukas, K.Kubiliaus lemiamas įvartis ir dvi iš eilės „Energijos“ pergalės

„Energija“
Energijos nuotr. / „Energija“

Penktadienį ir šeštadienį Elektrėnuose vykusiose Baltarusijos aukščiausiosios lygos rungtynėse Elektrėnų „Energija“ pademonstravo kovingumą ir iškovojo dvi pergales paeiliui.

Pirmose tarpusavio rungtynėse „Energija“ 7:1 (1:1, 4:0, 2:0) įveikė Bobruisko „Bobruisk“ ekipą, o antrose, prieš tuos pačius varžovus, po atkaklios kovos triumfavo rezultatu 3:2 (2:0, 0:1, 1:1). Iki šių dviejų rungtynių „Energija“ turėjo nemalonią devynių iš eilės nesėkmių Baltarusijos čempionate seriją.

Antrose rungtynėse „Energijai“ pergalę padovanojo Karolis Kubilius, kuris likus žaisti vos keletai minučių iki rungtynių pabaigos pelnė įvartį ir išvedė elektrėniečius į priekį.

„Energijai“ pasižymėti pavyko dar pirmame kėlinyje, kuomet po ritulio išmetimo prie varžovų zonos puikią progą išnaudojo Povilas Verenis, išvedęs „Energiją“ į priekį – 1:0.

Pirmojo kėlinio pabaigoje prie varžovų vartų įvyko sumaištis, o kovingumą pademonstravęs Donatas Vittė įmušė antrą šeimininkų įvartį.

Antrame kėlinyje abi komandos turėjo pakankamai gerų progų pelnyti įvarčius, tačiau abejoms pritrūkdavo tikslumo. Visgi kėlinio pabaigoje „Bobruisk“ ekipos žaidėjai pabėgo į greitą ataką ir nuginklavo Nerijų Dauksevičių (2:0).

Trečiame kėlinyje „Energija“ visiškai užvaldė ritulį ir kūrė vieną pavojingą ataką po kitos, tačiau „Bobruisk“ komandos vartininkas atrėmė visus šeimininkų smūgius.

Rungtynėms artėjant į pabaigą savo įgūdžius pademonstravo „Energijos“ vartininkas N.Dauksevičius, kuris pasimetė ritulį į orą ir lazda išmušė jį iš savo zonos.

Po šio epizodo „Energija“ tik dar labiau užspaudė varžovus jų zonoje, varžovai desperatiškai bandė išmušti ritulį toliau, tačiau po Dovydo Kulevičiaus perdavimo puikų smūgį atliko K.Kubilius, kurio įvartis ir padovanojo „Energijai“ dramatišką pergalę.

Penktadienį vykusiose rungtynėse „Energijos“ gretose du įvarčius pelnė P.Verenis, po kartą pasižymėjo Aurimas Gaidauskas, Deividas Kazluskas, Danielius Nomanovas, Eimantas Steponavičius ir Dominykas Škadauskas.

Tą kartą antrame kėlinyje už smūgį į galvą iš aikštelės buvo pašalintas A.Gaidauskas, kuris dėl diskvalifikacijos šiandien rungtynes stebėjo iš tribūnų.

Tiek pirmose, tiek antrose rungtynėse „Energijos“ vartus gynė N.Dauksevičius.

„Energija“ per 36 Baltarusijos aukščiausiosios lygos rungtynes yra iškovojusi 8 pergales ir su 25 taškais žengia 12-oje vietoje, tuo tarpu „Bobruisk“ ledo ritulininkai per tiek pat susitikimų džiaugėsi vos viena pergale ir su 6 taškais užima paskutinę, keturioliktą vietą.

Kitas rungtynes „Energija“ žais jau Lietuvos čempionate, kai sausio 8-ą dieną Vilniuje susitiks su „Geležinio vilko“ ledo ritulininkais.

Aktualu

Nuteistųjų bado akcija – jau šešiose įkalinimo įstaigose, Alytuje kaliniai pradėjo žalotis

Sportas

„Skrieja kamuolys“: šaltis Bukarešte, ateitis Tautų lygos D divizione, anglai, vokiečiai ir VAR „Premier“ lygoje

Geriausios mėgėjų panoramos – „EPSON International Pano Awards“ nugalėtojos

Gazas

Žurnalistas V.Milius sieks rekordo: elektromobiliu „Hyundai Kona“ skries į pajūrį

Pirmadienį 15min studijoje – Ilona Balsytė: apie „Muzikos galią“, teatro žaidimus ir „Keistuolius“

Maistas

Salotos su žuvimi pasotins, bet neapsunkins: 12 pasiūlymų pietums ar vakarienei

Gyvenimas

Apokalipsės belaukiant: ką būtina žinoti apie antibiotikus

Aktualu

Kandidatas į Vilniaus merus V.Navickas pristatė rinkimų programą: siūlo dviejų lygių savivaldą

Niujorką netikėtai įsimylėję Ugnė Galadauskaitė ir Marius Siparis susuko nuotaikingą kelionės video

Kinijos „dirbtinė Saulė“ įkaitinta iki 100 milijonų laipsnių

Monika Šalčiūtė bušido turnyruose dirba nuo 17 metų: „Aš čia – kaip „Victoria's Secret“ angelas“