Nacionalinės ledo ritulio lygos bronza – Kėdainių LRK klubui

Nacionalinės ledo ritulio lygos čempionate rungtynėse dėl trečiosios vietos Kėdainių LRK 8:4 (5:2, 1:2, 2:0) nugalėjo Rygos „Cetra“ (Latvija) komandą ir iškovojo bronzos medalius.
Rungtynių akimirka / hockey.lt nuotr.

Praėjusių metų finalininkai, sidabrą iškovoję kėdainiečiai šiame sezone liko treti po dramatiškos kovos su latviais. Pirmajame kėlinyje pabėgę nuo varžovų trimis įvarčiais LRK ledo ritulininkai atsipalaidavo ir „Cetra“ sumažino skirtumą iki 4:5.

Antrojo kėlinio pabaigoje Erminas Gutauskas įmušė įvartį ir prieš trečiąjį kėlinį LRK turėjo dviejų įvarčių pranašumą.

Trečiajame kėlinyje sužaidus nepilnas penkias minutes per 22 sekundes krito du įvarčiai į „Cetros“ vartus ir LRK įgijo 4 įvarčių persvarą.

LRL komanda antrus metus iš eilės iškovoja Nacionalinės ledo ritulio lygos aukščiausio diviziono medalius.

Švieslentė

Kėdainių LRK 8 4 Rygos „Cetra“ (Latvija)
L.Burneika 2, M.Šalomskas, R.Guoga, V.Rudzinskas, E.Gutauskas, K.Šveikauskas, D.Streckis po 1 įvartį P.Ostašovsas 2, A.Bihanovsas, A.Linde po 1 įvartį

NLRL finale kovos du Elektrėnų klubai – naujokė „ESSM/Energija“ ir praėjusių metų čempionė ESC.