Natalija Kočergina planetos biatlono taurės varžybose iškovojo pirmuosius taškus

Penktadienį Vokietijoje vykusiose 2013–2014 metų sezono pasaulio biatlono taurės varžybų ketvirtojo etapo moterų sprinto lenktynėse pirmuosius įskaitinius taškus iškovojo Natalija Kočergina.
Natalija Kočergina
Natalija Kočergina / Lietuvos biatlono federacijos nuotr.

Lietuvos biatlonininkė tik kartą suklydo šaudykloje ir distanciją įveikė per 25 minutes 23,7 sekundės bei 2 minutes ir 17,0 sekundžių atsiliko nuo pirmąją pergalę sezone iškovojusios baltarusės Darjos Domračevos.

Net šešis baudos ratus sukusi Diana Rasimovičiūtė baltarusei pralaimėjo daugiau nei puspenktos minutės ir lenktynes baigė 76-ta tarp 88-ių finišavusių (startavo 89) sportininkių.

Antrąją vietą moterų sprinto lenktynėse penktadienį užėmė suomė Kaisa Makarainen, trečią – ukrainietė Aliona Pidgrušina, o ketvirta liko praėjusio sezono pasaulio taurės savininkė norvegė Tora Berger.