Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Naujoji dailiojo čiuožimo pora Taylor Tran ir Saulius Ambrulevičius jau debiutavo

Šokėjų ant ledo pora Taylor Tran ir Saulius Ambrulevičius
Šokėjų ant ledo pora Taylor Tran ir Saulius Ambrulevičius
Šaltinis: 15min
0
A A

Gruodžio 4-7 d. Taline (Estijoje) vyksta Tarptautinės čiuožimo sąjungos (ISU) iniciatyva organizuojamos tarptautinės dailiojo čiuožimo varžybos „Tallinn Trophy“, kuriose dalyvauja didelė Lietuvos sportininkų delegacija. Artėjant 2015-ųjų Europos dailiojo čiuožimo čempionatui, dauguma čia dalyvaujančių sportininkų siekia surinkti privalomus taškus už techniką, kurie leidžia dalyvauti Europos ar pasaulio čempionatuose. Šiuos taškus sportininkai gali rinkti tik ISU pripažintose varžybose.

Ne išimtis ir Lietuvos sportininkai. Varžybose jaunimo ir suaugusių grupėse penktadienį sėkmingai startavo dvi Lietuvos šokių ant ledo poros. Suaugusių grupėje debiutavo Taylor Tran ir  Saulius Ambrulevičius, poroje čiuožti pradėję dar tik vasarą, o jaunimo grupėje pasirodė taip pat dar tik nuo pavasario kartu besitreniruojantys kauniečiai Guostė Damulevičiūtė ir Deividas Kizala.

Pagal ISU reikalavimus, siekiant patekti į Europos čempionatą T.Tran ir S. Ambrulevičius už techniką trumpoje programoje turėjo surinkti mažiausiai 19 taškų. Lietuvos atstovai pasirodė kur kas geriau ir surinko 25,95.

Jaunimo grupėje startavusiems G. Damulevičiūtei ir D. Kizalai buvo iškeltas šiek tiek mažesnis tikslas. Pora, siekiant patekti į 2015 m. pasaulio jaunimo čempionatą, kuris vyks taip pat Taline, trumpoje programoje už techniką turėjo surinkti mažiausiai 18 taškų, o teisėjai jiems skyrė 18, 05. Abi šokių ant ledo poros po pirmosios varžybų dienos su kaupu pateisino lūkesčius.

Rytoj vakare šokėjai atliks laisvąsias programas, kurių metų sportininkų tikslas yra taip pat surinkti privalomus taškus už techniką. Kadangi sportininkai jau turi užsitikrinę taškus už trumpąsias programas, net ir nepasisekus rytoj, jie vis dar turės galimybę rinkti taškus laisvosiose programose kitose ISU varžybose.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką