NHL čempionate lietuvis Dainius Zubrus pelnė net du įvarčius (video)

Dainius Zubrus rungtynėse pasižymėjo dviem tiksliais smūgiais.
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Dainius Zubrus (dešinėje) pelnė du įvarčius.
Šaltinis: BNS
0

Du įvarčius 58-ose šio sezono Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse pelnė pirmąja žvaigžde pripažintas Dainius Zubrus, o tryliktąją vietą Rytų konferencijoje užimantis lietuvio Naujojo Džersio „Devils“ (54 tšk.) klubas iškovojo septintą pergalę iš eilės.

Šeštadienį svečiuose „Devils“ ledo ritulininkai 4:1 (3:0, 0:0, 1:0) įveikė aštuntojoje pozicijoje Rytuose esančią Karolinos „Hurricanes“ (64 tšk.) komandą, kuriai tai buvo 32-oji nesėkmė per 60 mačų.

Savo ruožtu Naujojo Džersio klubas iškovojo 25-ą pergalę per 59 rungtynes bei šešioliktą per 18 paskutiniųjų reguliariojo sezono mačų.

32-ejų metų lietuvis tapo pirmojo (01:14) bei paskutiniojo (51:43) įvarčių autoriumi

Per beveik 20 žaidimo minučių (19:44) Lietuvos ledo ritulininkas 4 kartus metė į varžovų vartus, o antrajame (30:36) bei trečiajame (54:16) kėliniuose gavo po dvi baudos minutes.

Iš viso D. Zubraus sąskaitoje šiame NHL sezone per 58 mačus - 13 įvarčių, 11 rezultatyvių perdavimų bei 43 baudos minutės.

Likusius įvarčius nugalėtojams šeštadienį pelnė Henrikas Tallinderis (11:17) ir Brianas Rolstonas (16:14).

Vienintelio įvarčio autorius arenos šeimininkų gretose - Patrickas Dwyeris (46:49).