NHL: Dainiaus Zubraus klubas iškovojo aštuntąją pergalę

Dainius Zubrus
„Scanpix“/AP nuotr. / Dainius Zubrus
Šaltinis: BNS
0

Aštuntą pergalę septynioliktose NHL ledo ritulio lygos reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo bei į devintąją vietą šešiolikos komandų Rytų konferencijoje pakilo Dainiaus Zubraus atstovaujamas Naujojo Džersio „New Jersey Devils“ (18 tšk.) klubas.

Penktadienį svečiuose 18,5 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Devils“ ledo ritulininkai 1:0 (0:0, 0:0, 1:0) privertė pasiduoti devintą nesėkmę per 16 mačų patyrusią bei dešimtojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančią „Washington Capitals“ (17 taškų) komandą.

Per nepilnas 16 žaidimo minučių (15:49) 36-erių metų lietuvis kartą netaikliai smūgiavo į arenos šeimininkų vartus, blokavo 2 varžovų metimus ir pirmajame kėlinyje (16:33) gavo dvi baudos minutes.

Pergalingu įvarčiu – septintuoju šiame sezone – prie antrosios iš eilės svečių pergalės prisidėjo Mike'as Cammalleris (49:38).

„Devils“ vartininkas Corey'is Schneideris atrėmė visus 30 varžovų metimų bei pirmą kartą šiame sezone į savuosius vartus nepraleido nė vieno įvarčio.

„Capitals“ vartininko Bradeno Holtby'io sąskaitoje – 27 atremti metimai iš 28.